Jump to content
IGNORED

Mindhunter


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

meni mindhunter bio mučenje do 8. epizode kada je postalo mnogo dobro

glavni lik mi je (uz psihološkinju od klišea) izuzetno išao na nerve svojom tupavošću i nesposobnošću.

i kada mu je konačno stiglo iz dupeta u glavu, on se raspao

(što je u stvari dobro. ne za njega, za seriju. valjda.)

 

 

Link to comment
  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mustang

    16

  • Sludge Factory

    11

  • kud u maglu Simoviću

    9

  • Mil@n

    5

  • 2 weeks later...
29 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

?

 

šta ti je ovo?

to ti je kada mislis na jednom jeziku a direktno kucas na drugom :1_grinning:

malo opsirnije: ford, debbie i wendy. narocito odnos izmedju debi i forda, ping pong konverzacija, u kojoj cesto, bez obzira na postojanje "bit"-a, rezultat tj. reakcija glumca bude slaba odnosno nepostojaca ili cak zbunjujuca. cesto mi se desavalo da razmisljam da li je rodja(ka) razumela sta se desava u sceni. 

beat - je promena toka emocije, akcije, momenta cilja tog karatkera

 

i sta mi je isto zasmetalo jeste sto mi ford nije bio 100% straight karakter. glumac mi vuce na gej. imalo bi smisla ako se time bave u sledecoj epizodi. a mozda samo tripujem...

 

Link to comment

wendy za nijansu. ima je. mada su mi obe nekako aseksualne, polufrigidne, tipa sharlot rempling. debbie ima markantan glas i pogled, idealna za kulturno-umetnicke ribe al nigde sisa, ni za flosovanje. u nju bi se moj muz zaljubio iz keca

wendy je sva proporcionalna, odlicne noge al nju ti dodje da je presavijes i pokazes joj 9.cakru obzirom da glumi tu finocu. 

 

tebi?

Edited by mustang
Link to comment
10 hours ago, mustang said:

 

 

i sta mi je isto zasmetalo jeste sto mi ford nije bio 100% straight karakter. glumac mi vuce na gej. imalo bi smisla ako se time bave u sledecoj epizodi. a mozda samo tripujem...

 

Potzpuno si u pravu. Glumac je gay u stvarnom životu

Quote

Groff, along with other openly gay actors (including Sean Hayes and Neil Patrick Harris), was the target of a highly controversial April 2010 Newsweek article by Ramin Setoodeh that argued that gay actors aren't convincing playing straight characters. The article created a huge media backlash, with many public figures (including Groff and Hayes' co-star Kristin Chenoweth) decrying it as homophobic and defending Hayes', Harris', and Groff's performances as straight characters.

 

Link to comment

...bar nisam luda... :)

pogresan izbor onda. retko ko od gej glumaca moze da igra strejt karakter. kevin spejsi, rok hudson na primer

 

hoste kakav ti je to weirdo avatar? prvo sam pomislila da se moj POKVARIO :7_sweat_smile:

Edited by mustang
Link to comment
  • 2 weeks later...

Odlicna serija, bas sam uzivao, odavno mi se nesto nije svidelo ovoliko. 

 

Ne slazem se za glavnog glumca, meni je bio odlican, jeste blago feminiziran, ali to je bas leglo ovakvom liku, kao neko dete je vise nego gej, naivan ali i ambiciozan i gord. I imao je dobru seks-hemiju sa devojkom. Tako da ne vidim problem da "gej glumci glume strejt likove". 

 

Tench je isto dobar. Onaj lik nema gde nije glumio, a akcenat i glas u rl su mu skroz drugaciji. 

 

Ne znam jedino sta ce sa drugom sezonom? Ostaje zaplet oko problema sa unutrasnjom kontrolom i generalno Fordovog lika, ali zanima me kako ce razviti seriju. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...