Jump to content
IGNORED

The Expanse


hazard

Recommended Posts

Gleda li neko ovo? Nova sci-fi serija iz kuhinje SyFy kanala, rađena po seriji romana.

 

http://www.youtube.com/watch?v=kQuTAPWJxNo

 

6 epizoda je izašlo do sada, sveže je. Ja sam odgledao prve 4 i već sam se navukao.

 

Produkcija je vrlo dobra, premisa je realistična i uverljiva, kreirani svet sasvim plauzibilan za sada, glumci su solidni a zaplet za sada dobar.

 

Ako nastave ovako mislim da će ovo biti novi scifi hit (naravno, uvek mogu da ga ukenjaju posle).

Link to comment

Odgledala sam svih 6, sasvim zadovoljavajuće. Koliko se sećam knjige, drže je se striktno. Obzirom da davno niko nije snimio gledljivu SF seriju, ovo dođe kao pravo osveženje.

Link to comment

Odgledala sam svih 6, sasvim zadovoljavajuće. Koliko se sećam knjige, drže je se striktno. Obzirom da davno niko nije snimio gledljivu SF seriju, ovo dođe kao pravo osveženje.

 

Pa dobro ne bas striktno, serija ima neki svoj, cudno, sporiji ritam. Knjige (to jest prva knjiga) je dosta brza i logicnija. Inace vrlo gledljivo.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Ubedljivo najbolji TV sajfaj u poslednjih par godina. Ne sećam se kada se ovaj kanal ovoliko otvorio za prod. dizajn.

 

Šteta sto se romani previše guše u detaljima, to ce i sjebati seriju. 

Link to comment

Roman je duplo brzi od serije. Oba glavna lika su ubedljiva i ne toliko annoying kao u seriji. Ne gubi se vreme na neko kvazi nepoverenje medju posadom, svi su kao jedan uz kapetana. Bad boy gone good crnja je isto bolje i ozbiljnije opisan. Videcemo kako ce uraditi drugi deo knjige u sledecoj sezoni, tu bi trebao da padne najvice vatromet. :)

 

Inace, sjajna serija svakako. 

Link to comment

Mos, jel dobro kapiram: prva sezona odgovara prvoj polovini prve knjige? počeo sam malo da čitam nakon odgledane sezone, i odmah prvi šok: Naomi ima 2 metra u knjizi :D

 

serija je baš super, još od Fajerflaja nisam ovako uživao u nekom sajfaju. kleo sam syfy što im nije odmah dao 13 epizoda.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...