Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

gde da nadjem pouzdanu firmu koja pravi toalete za hendikepirane? znam da je pitanje debilno, ali nemam predstavu odakle da krenem. osim toga, gde da nadjem standarde kako ti toaleti treba da izgledaju?hvala :)
Mislim da svaka iole ozbiljnija građavinska firma izvodi takve radove. Problem može da bude to što samu opremu skoro da niko u Srbiji ne drži na lageru, već se uvozi po potrebi, što znači malo čekanje. A za standarde možeš da prošetaš do Ušća, videh da imaju posebno toalete za hendikepirane.
Link to comment

km, verujem da ti mogu pomoci udruzenja koja okupljaju ljude u kolicima. sigurno su i sami pravili rekonstrukcije toaleta, pa znaju.recimo, udruzenje studenata sa hendikepom, ili tako nesto.pretpostavljam da ljudi koji se bave univerzalnim dizajnom mogu da te upute, ali i do njih treba doci.

Edited by pacey defender
Link to comment

Gde ima da se kupi:1. kožne rukavice bez prstiju (ne sportske)2. hip-hop kapa (ne znam kako to uopšte izgleda)3. "cool" kožna narukvica (ne znam šta 11-godišnjaci podrazumevaju pod "cool", ali ćemo se valjda već nekako snaći)

Link to comment

ima tamo kod studentskog parka, kad se krene onom ulicicom koja ima ime kojeg ne mogu da se setim od platoa prema pmfu (prema onom bistrou ottimo) hip-hop radnja. mislim da je to dovoljno kul za pocetak.

Link to comment

ulica se zove studentski trg slicna radnja toj ima i u kralja petra tu negde oko zmaja od nocajaal mozda je to roba za skejtere a ne za hiphopere?

Edited by Matilda Ivancic
Link to comment

gde se nalazi ona radnja sa materijalima i drndalicama za svalje tj gde na forumu je pisano o njoj kao jeftino satro na veliko a nekad moze i na malo...

Link to comment
ima tamo kod studentskog parka, kad se krene onom ulicicom koja ima ime kojeg ne mogu da se setim od platoa prema pmfu (prema onom bistrou ottimo) hip-hop radnja. mislim da je to dovoljno kul za pocetak.
Ovde više nema radnje. Ima li još neka preporuka.
Link to comment

Koji sajt za vremensku prognozu vam je najpouzdaniji? Za Evropu, ovaj put.Toliko ih ima, a ne mogu da se setim kome sam se priklonila prethodni put u sličnoj situaciji.Bacite neki link. Hvala.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...