Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

in other news, znate li da li je Emmezeta u potpunosti preuzela Kikin asortiman ili više nigde ne može da se u Bg nađe ništa od Kike?

Naravno i pisali o tome.To je  bilo i u HR.

Link to comment

aman, ne pitam da li se desilo preuzimanje Kike već da li je Emmezeta preuzela ceo asortiman ili je skroz nešto novo. 

 

http://www.ekapija.com/website/sr/page/1122796/Aleksandar-Pavi%C4%87evi%C4%87-operativni-direktor-Emmezeta-Srbija-Zadr%C5%BEa%C4%87emo-sve-radnike-Kike-i-zaposliti-nove

 

 

I "Kika" i "Emmezeta" deo su kompanije "Steinhoff International", s tim što je ovaj drugi, brend jeftiniji. Takođe u susednoj Hrvatskoj, "Emmezeta" se odavno uselila u zgrade "Kike".

 

eKapija: Brend "Kika" zamenila je "Emmezeta", koji je zapravo vaš discount brend. Da li će fokus i dalje biti na nameštaju? Koliko će biti promenjen prodajni portfolio?

- "Emmezeta" je pre svega brend koji omogućava mnogo većoj populaciji ljudi da kupe ono što žele, ali po povoljnijim i pristupačnijim cenama. Mislim da je to ono što je nedostajalo tržištu, atraktivna ponuda po prihvatljivim cenama. Zapravo izvrstan odnos cene i kvaliteta.

Fokus ostaje isti, prodajni portfolio je ostao kao do sada plus jedan veliki dodatak, a to je što će Srbija dolaskom "Emmezete" dobiti najveći izbor, kao i najlepši izložbeni prostor tehnike.

 

eKapija: Možemo li govoriti koji procenat proizvoda će biti zadržan? Naime, ako dobijemo jeftiniji brend, da li ćete ostaviti i deo asortimana na koji su možda kupci veće platežne moći navikli?

 

- U ovom trenutku jako je teško pričati u procentima. Ono što je definitivno jeste da će određeni deo koji se pokazao kao uspešan ostati i dalje u asortimanu. Ponudom našeg asortimana, cilj je da svima omogućimo veliki izbor prema njihovim potrebama i mogućnostima.

 

eKapija: Koji je osnovni razlog promene brenda u Srbiji?

- Nekoliko razloga je u pitanju, između ostalog najbitnije je prilagođavanje potrebama tržišta, odnosno da se ponuda prilagodi mnogo većem broju kupaca.

 

Valjda ti je ovo odgovor na pitanje. Ukratko, emmezeta je jeftinija varijanta Kike, što znači da asortiman uglavnom nije isti, ali da postoji mogućnost da nešto što je ranije bilo u Kiki nađeš i u emmezeti. Ali ne nužno.

Link to comment

Nema kike oni su pukli, sve ako ima robe to ce se prodavati Emmezeta je Steinhoff  brend i Kika je bila njihova.Emmezeta je Kika za siromasne.Cenim da ce deo Kika asortimana biti zastupljen...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Ma meni treba nešto što je Kika prodavala.

 

pa probaj...I ja sam trazio nesto sto je Kika imala: Bodum case i bokale...Ali rekli mi da mozda imaju ako je ostalo, verovatno je to preskupo za ovu ciljnu grupu gde gadjaju

Link to comment

+1

za toplo belo, al se pisalo na sijalicama već o tome. nije toliko problem temperatura boje koliko bojeni pikovi.

 

 

trake koje idu iznad radne ploče bi trebalo da su jače jer pored dekorativne imaju i drugu funkciju. ja sam kupio 1m i za te kraće dužine je dovoljan ispravljač. ovu što sam uzeo na uglu jgagarina i gandijeve(zelena zgrada) bilo je 900 din. traka i ispravljač, a kako je tek načela kotur onda je tu bio i džek koji se samo utakne u ispravljač.

 

ukoliko uzima(te)š traku za iznad radne površine to posebno naglasi prodavcu zato što postoji traka koja je, da tako kažem, presvučena silikonom da se ne bi mastila i prljala od raznoraznih isparenja. a postoje i nadgradne kanalice, i obujmice, sa sve difuzerima što je oko dodatnih 800-900 din pa to onda izgleda kako bob zapoveda. 

 

traka je samolepiva, a kad i ako rikne vrlo lako može da se zameni sa novom i kvalitet svetla je mnogo ravnomerniji nego se zalepi samo traka bez tih difuzera

 

e

svi ledovi moraju da idu na trafo ili ispravljač

Moram samo da dodam,traku zalepi na aluminijumski profil ili letvu pa tek onda zajedno na drveni element,mnogo će duže trajati.Neće ti svaki prodavac to reći jer im nije u interesu ili nemaju pojma.Led traka traži hlađenje,nije obavezno ali se radni vek prilično produžava.Sve,pa i al letve možeš naći u Belvilu,radnja gleda tačno na ulaz gsp-ove garaže ali nzm broj lokala,sam ćošak lamele,nemožeš omašiti-sva sija.
Link to comment

da uzeo sam već taj metalni nosač i onaj difuzer što ide preko

 

nego, tek sam sinoć video gde je bio zaplet u priči(trafo ili ispravljač). ispravljač je dovoljan kada su male dužine trake u pitanju. za metar trake(najjače) su meni dali ispravljač, a za drugu traku najslabije snage, ali 5m ide trafo

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...