Jump to content
IGNORED

Grooveshark, Mixcloud, etc... plejliste


April

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 7 months later...
  • 10 months later...
  • 4 months later...
  • 3 months later...

Ne znam gde okačiti ovo pa neka ga ovde, kontam da će biti interesantno nekim kolegama na forumu. U nedelju George Duke special 2hrs mix i Airto 5h special

 

 

885D0450-B782-43F7-BAE6-6661804E21AC.png

Link to comment
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Možda će nekoga zanimati. Valjarević miks. 

 

Ova lista je presek onoga što sam slušao tokom života, kad je reč o toj vrsti muzike. Držao sam se ovde samo jednog načela a to jeda na listi bude ono što i danas mogu da slušam. Lista nije hronološki napravljena, nije sve išlo ovim redom, ali nikada ništa ni ne ide redom. Kasnije se to poređa kako treba, a to sam i ja sada uradio. 
Možda neko ovde i nedostaje, to je sigurno, ali ovo su izvođači koji su mi bili najvažniji tokom života. Neki više, neki manje, a neke koje sam smatrao važnim danas više ne smatram. Uostalom, nikada nisam voleo a sada tek ne podnosim ništa što dolazi iz svega onoga što se naziva "rok kulturom". Od toga su možda jedino odvratnije stvari koje dolaze iz "narodne
kulture" ili "sportske kulture" kao i "pop kulture", a da ne pričamo o
takozvanoj "visokoj kulturi". I uopšte, kulture.

Srđan Valjerević

 

 

 

Link to comment
21 hours ago, I*m with the pilots said:

 

 

Pre nekoliko godina pazarim sluske po preporuci prijatelja (inace muzicara) - Sony MDR-150 - i super sam zadovoljna zvukom, medjutim, posle ~pola sata krene da me boli levo uvo, jednostavno kao da me tu jako pritiska slusalica. Cim odmaknem od uha, postane bolje. 

 

10 minutes ago, nisam ja said:

 

sad kapiram. naziv ima svoju likovnost. neki iskrivljeni dasa sa sluškama. 

To je to

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...