Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

Blok znači da ne vidi čak ni komentare koje ti ostavljaš na zidovima drugih ljudi. Znači crna rupa, bilo koji sadržaj koji ima veze s tobom blokirana osoba ne može da mu pristupi.

Link to comment

mene nervira nepostojanje izbora. neko mozda zeli ponekad da vidi algoritamsku poruku koja mu se obraca licno sa nekim tako opstim i generalno korisnim mestom kao sto je 'da li poneti kisobran sutra' ali.... cekirao sam sajt sa kojim su se ushemili za prognoze i mogu da ocenim da nije dovoljno kompetentan u odnosu na one koje ja cekiram + vise cenim licne poruke od zivih bica aka prijatelja vise ili manje poznatih od generisanih.... dakle ja bih taj pozdrav da ukinem ali ne moze

Link to comment

jos gori su sponzorisani sadrzaji koji u poslednjih par meseci kokaju kao pecurke i napreduju zastrasujuce... tipa nisam lajkovao ni serovao aurora borealis, samo se zaustavio i gvirnuo a oni mi pri sledecem logovanju predlazu da otputujem za $$$ na island sa slikom prelepe aurore :(

Link to comment

da da a jos je vise freaky sto i kada nisi na telefonu a pricas sa nekim pored i sada pricas o star wars, kad odes na fejs a bogami i na google ...odmah krene neka prodaja u vezi star wars.

 

prvo sam to primetila sa fb da mi prate razgovor dok sam na telefonu, pa kad nisam na telefonu... sada su poceli da me prema gps lokaciji navode sta da kupim, pa mi cesto izadje 'kafa od pere zike laze' gde sam peske prosla danas ili juce.

 

pocecu ko snowden da ga stavljam u mikrotalasnu ili da nosim sto manje

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...