Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

  • 1 month later...

Fezbuk ukinuo fičr automatskog logauta kad zatvorib brauzer. Moram da ga posećujem iz prajvat moda jer me mrzi da klikćem na logaut <_<

Edited by Delija67
Link to comment

Help help help, ne znam gde da pitam al hajd ovde, otkrila sam da postoji googleplus profil sa mojim imenom u koji je udenuta fotka sa facebook profila, i u njemu  dvoje ljudi u tzv circle koje znam , oni sami se nisu dodali i 1 koga ne znam . Imam google plus sa svojom drugom fotkom. Gledam gde da prijavim ovo ali ne uspevam da nadjem , zna li neko da me posavetuje

Link to comment

Help povlačim , našla sam šta se zbilo i sama sam glupa and kriva, mala deca se igrala sa još jednim gmail nalogom  na mom računaru i importovali fotke sa računara koje stoje  i na fejsu .    nadjoh i kako da googlu tražim da profil ukine :) Decama ću zabraniti pristup računalu  i prebiti prstiće  za kaznu :D naravoučenije uvek je krivac u kući :cry:

Link to comment
  • 2 weeks later...

zasto na fejsari ne mogu da se uploaduju i sheruju mp3 fajlovi? autorska prava nisu vezana za format ...

 

uopste ne prepoznaje mp3... da mu doskocim, preimenujem u 3gp (koji moze da bude i audio i video), a on kaze "it looks like you're trying to upload a file that isn't a video. please upload a video in a supported format."

 

koja lala...

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...