Jump to content
IGNORED

Now craving!


nisam ja

Recommended Posts

somun je srbija! nego, i dalje verujes da taj tip dovozi somune iz sarajeva?
šta znam... bio je pomalo bajat pa je i moguće:lol: u svakom slučaju dobra mu je ta fora kao reklama. i mi na forumu razglabali o tome danima... Edited by Biohemija
Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • darling

    104

  • nisam ja

    76

  • renne

    64

  • assück

    52

Grožđe. Već danima. Maloprije, dok sam jela (prilično bezukusnu) pizzu s gljivama, razmišljala sam kako bi sad tu dobro došlo malo grožđa. Da je sezona, ne bih ga ni prismrdila.

Link to comment

Nesto inace vrlo no-no, ali mi se sad bas... uh... Krofne, prave domace (ali przene na ulju, ne znam da li ih iko jos uvek przi na masti), pa onda izvadis onu sredinu... Uh, ko ce ih sad praviti.Inace, craving za testom se javlja uvek kad zahladni. :blush:

Link to comment
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Onaj savrseni hleb sa maslinama
Sa jogurtom. :blush: Ali kod nas ga odavno nema, doduse dobijaju bukvalno dvadesetak drugih vrsta... Moze i onaj od kukuruznog brasna (isto sa jogurtom). :blush:
Link to comment
Sa jogurtom. :blush: Ali kod nas ga odavno nema, doduse dobijaju bukvalno dvadesetak drugih vrsta... Moze i onaj od kukuruznog brasna (isto sa jogurtom). :blush:
Uh da jogurt se podrazumeva! A kako ga ne dobijaju? Ja kad god prodjem imaju i taj i onaj sa paradajizom. Doduse zavisi gde zivis? ali bi svaki "Hleb i Kifle" trebali da ga imaju.
Link to comment
krokro prekoputa moskve :(a sada ga vise neeeema, buuuhuuuuhuuuu :(
Ima. Ako je krokro krompir kroket, ti iz preko puta Moskve su otvorili radnju u Sedmog jula, odmah ispod Kosave.
Link to comment

Nisam mislila na "H & K", ovo je neki okrugli 'leb u celofanu, ima ga po supermarketima i obicnim radnjicama. Pa je prestao da stize (ali su stigli drugi, novi hlepcici).Ima l' negde neko pecivo (kiselo testo) s krompirom (u testu, ne kao fil)? Neko se toga setio ili da i dalje pravim sama?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...