Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1837

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    771

  • radisa

    718

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nikada, ono bas

pa istina, sve je manje ljudi koji nisu nikada okusili zlo marihuane. mislim da, cak, postoji drustveni pritisak da sto vise ljudi proba to zlo, eto na primer sta se desava u americi sa legalizacijom.

:(

Edited by precog
Link to comment

Kad smo već u kancu, jel može neko da mi iskopa negde ono udruženje ljudi koji se nikad nisu posekli otvarajući premia tunjevinu (komadi) u biljnom ulju, na sniženju? Znam da ih je sve više po evropi, i kod nas značajno rastu.

Link to comment

Kad smo već u kancu, jel može neko da mi iskopa negde ono udruženje ljudi koji se nikad nisu posekli otvarajući premia tunjevinu (komadi) u biljnom ulju, na sniženju? Znam da ih je sve više po evropi, i kod nas značajno rastu.

google ne daje nikakve rezultate?

:O

Link to comment

Jede se premija, ali se a bar 1 buksnu dnevno mora naci. Toliko je bitno, da je sramota ne duvati. Apsolutno je drustveno neprihvatljivo ne duvati ili komentarisati bilo sta negativno o tome. Toliko da se momentalno mora napadati svako ko cak spomene bilo sta na tu temu. I ti doktori i  psiholozi sto lazu da je to ozbiljan problem, ko zna ko ih placa. Kina prosperirala od opijumskih ratova.

Link to comment

Ankaa, rekla bih ti da popusis nesto da se opustis malo ali bi ispalo da te zezam.

Salu na stranu, ne moras da pusis ali pre nego sto pocnes da uporedjujes marihuamu sa opijumom predlozila bih da se informises malo. Ne pomaze podjebavanje ali ne pomaze ni anti-histerija.

A ta zamerka da se mora imati za buksnu a jede se premia je stara koliko i ljudi. Jbg, postoje ljudi koji ce pre dati za alkohol/cigarete/buksmu/kocku/garderobu/dopisi po zelji nego na hranu.

Link to comment

Slažem se da je situacija ozbiljna, ali to nije najgore od svega. U poslednje vreme viđam i ljude koji puše cigarete, piju pivo, a ima čak i onih što piju bezalkoholna gazirana pića i jedu brzu hranu. Malopre prošao pored Vajata, ladno stoji 7-8 likova sa pljeskama u rukama :( 

 

Verujem da ti nije bila namera da postuješ ovo na Doom, ali bolju temu nisi mogla da zabodeš.

Link to comment

Salu na stranu, ne moras da pusis ali pre nego sto pocnes da uporedjujes marihuamu sa opijumom predlozila bih da se informises malo.

Bolji opijun od siptarskog turcina

Link to comment

Ankaa, rekla bih ti da popusis nesto da se opustis malo ali bi ispalo da te zezam.

Salu na stranu, ne moras da pusis ali pre nego sto pocnes da uporedjujes marihuamu sa opijumom predlozila bih da se informises malo. Ne pomaze podjebavanje ali ne pomaze ni anti-histerija.

A ta zamerka da se mora imati za buksnu a jede se premia je stara koliko i ljudi. Jbg, postoje ljudi koji ce pre dati za alkohol/cigarete/buksmu/kocku/garderobu/dopisi po zelji nego na hranu.

odgovaram u istom maniru u kome je meni odgovoreno u postovima iznad mog, ali ne trolujem, medjutim, to sto pisem se u postu koji prati mojkrakterse kao histerija. Mozes da sanjas o podjebavanju ovde. i o tome da nisam informisana.

U stetne posledice konzumiranja marihuane se ubraja vise od protracenog vremena, gubitka poverenja ljudi, gubitka prijatelja, veze, vere u sebe, fokusa, prihvatanja strahova, apatije i/ili depresije kao realne svakodnevnice. Posledice su i fizicke, kao i kod dugih droga i ne moraju nuzno da se manifestuju vremenom. Videces. :) prioriteti se moraju znati, sto se tice rasporeda budzeta.
Edited by Ankaa
Link to comment

Slažem se da je situacija ozbiljna, ali to nije najgore od svega. U poslednje vreme viđam i ljude koji puše cigarete, piju pivo, a ima čak i onih što piju bezalkoholna gazirana pića i jedu brzu hranu. Malopre prošao pored Vajata, ladno stoji 7-8 likova sa pljeskama u rukama :(

 

Verujem da ti nije bila namera da postuješ ovo na Doom, ali bolju temu nisi mogla da zabodeš.

kako usunjati trl post 101. kasno sam se setila da postoji tema gde da nadjem

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...