Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

posle ovi vasih gej bendova :rolleyes: najbolji srpski hip hop Dom Kultureobavezno odslusati stvar Windoys Special Edition, cucete vrlo poznate zvukove u njojnjih ima trojica a meni je ubedljivo najbolji Svetlan Velickovic Cec OWERVISE MAN, to je onaj sa najrazumljivijm vokalom
Ja imam problem sa konceptom hip-hopa, posto mi je to ubitacno monotona muzika nadobudnih tekstova, ali ovo mozda i nije tako lose. Naravno, ni najmanje spektakularno, ali podnosljivo, nasmejo sam se dvaput.
Link to comment

nisam ni ja neki ljubitelj hip hopa, pogotovu ne onih zatvorsko-gangsterskih varijanti pa jos u izvodjenju srba belaca (osim dr.igija -on je car), ali ovaj zajebantski hip jop mi je bas zabavan

Link to comment

a niko da pomene neznog dalibora? tz tz tznezni dalibor je bend iz vranja, u pitanju su (naravno) njanjave dzemperlije :Dprobacu da nadjem linak, pa cu postovati. u svakom slucaju - preporucujem.repetitorci su odlicni, nekako bas... prashe ;) a bubnjarka je sjajna.neki tvrde da su i popecitelji dobri, ali oni definitivno nisu my cup of tea. naprotiv.

Link to comment

meni je jedino autopark simpatican. i sa one kompilacije(jutrocepromenitisve) mi je ika super. mada to nije bend. i mada je ime turbofolkersko. ostale ne uspjevam da razlikujem jedne od drugih...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...