Jump to content
IGNORED

Nick Cave


Indy

Recommended Posts

  • 4 months later...

Koncert u Areni je rasprodat. :unsure:  :huh: Meni ovo onako huge surprise, pozitivan.

Doduše, u prodaju nije ni puštan nivo 400, sad se izgleda pregovara sa menadžemntom oko toga dal će pustati i taj nivo...

Link to comment

Koncert u Areni je rasprodat. :unsure:  :huh: Meni ovo onako huge surprise, pozitivan.

Doduše, u prodaju nije ni puštan nivo 400, sad se izgleda pregovara sa menadžemntom oko toga dal će pustati i taj nivo...

upicku materinu, pa ja nisam kupio kartu

Link to comment
  • 2 weeks later...

Na sajtu eventima pušten sektor 400 . 

Na žalost ne mogu da idem 3000+2000prevoz, tanak sam sa kešom

 

Prijatno iznenađenje rasprodata arena. Ko bi reko u zemlji pinka,granda i hepija 

Link to comment
  • 1 month later...

Karta, ako je nekome potrebna:

 

 

 

sever, sektor 221, parter desno, 1 red

 

 

 

Mogu da obezbedim kontakt.

Nemam koristi od transakcije.

Edited by Ras
Link to comment

Karta, ako je nekome potrebna:

 

 

 

sever, sektor 221, parter desno, 1 red

 

 

 

Mogu da obezbedim kontakt.

Nemam koristi od transakcije.

 

Nije više aktuelno.

Link to comment

Cutam na B92 da je koncert Kejva bio odlican. Gledao sam ga u parizu i jos sam pod utiskom. Silazio je u publiku da pjeva, pozvao je publiku na binu, muzicari su mu odlicni. Nezaboravno.

Link to comment

I ja sve vreme otvaram ovaj topic i vocap ne bih li procitala sta kazu srecnici koji su sinoc bili... Kako bilo? Po fotkama i klipovima koji mi iskacu na fejsu, cini se da je bilo fenomenalno (a i da samo ja nisam bila na certu, gotovo svi moji prijatelji bili :-(

 

Sent from my Tesla SP3.2 Lite using Tapatalk

Link to comment

sad mi rece drugar da je bilo do jaja i u bgdu. samo da se poserem sebi u usta sto sam se tek u avgustu setio da uzim karte. a tribine ne volim nikako, narocito ne onaj golubarnik sto su dodatno pustili u prodaju.

 

a bend mu je uvek dobar, jednog sam valjda i video i slusao u klubu zvanom zica (brod-zica-sikarica!) kad je svirao sa kill devil hills.

 

kad izvrtim svoja mala iskustva sa kejvom, taj covek je istinski rokenrol star i sa pravim razlogom ima status bozanstva. raduje me sto je tako i u sfrj.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...