Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

pazi ovamo - sve pocinje tacno u 9 sa invasives. velika sala bice otvorena od 8. zvezde veceri na bini tacno u 10. ovo za ove sisice sto stalno placu kad neki bend zakasni u grad. nomeansno dolaze iz novog sada i bice u gradu vec od 3 popodne tako da ce biti vremena za sve zajebancije sto prethode koncertu za pamcenje koji ce da odrze nekoliko sati kasnije.

Link to comment

bice jos par koncerata:22. novembar - Niš @ Feedback23. novembar - Beograd @ SKC24. novembar - Novi Sad @ Crna kuća25. novembar - ?? verovatno negde. javim naknadno.

Link to comment
Sto bre tako rano?!;-))
A sto da ne? :rolleyes: Kad su Bad-ovi koncerti poceli posle pola noci na Akademiji i slicnim mestima zalili ste se da je kasno. Sad je rano. E, pa , nije rano! Imas predgurupu, pa imas NMN koji ce da sviraju preko 2 sata. Plus, koliko znam, koncerti u velikoj sali SKC-a moraju da se zavrse u relativno pristojno vreme. @Bad: Bad music for bad people na karti Eventima? Kraj undergrounda ili zasluzena slava? wink.gif
Link to comment
A sto da ne? :rolleyes: Kad su Bad-ovi koncerti poceli posle pola noci na Akademiji i slicnim mestima zalili ste se da je kasno. Sad je rano. E, pa , nije rano! Imas predgurupu, pa imas NMN koji ce da sviraju preko 2 sata. Plus, koliko znam, koncerti u velikoj sali SKC-a moraju da se zavrse u relativno pristojno vreme. @Bad: Bad music for bad people na karti Eventima? Kraj undergrounda ili zasluzena slava? wink.gif
hej, ma bghost se samo zajebava. staro je to spadalo, iako je ljuti darker u dusi :P koncerti u velikoj sali mogu da traju do jutra, nije frka. eto, grga i njegova ekipa rasturaca eksera kad krenu u 10 uvece zavrsavaju oko 6-7 ujutro.eventim je tu jer je izrada karata nesto kasnila, a trebalo je da se sto pre pojave u prodaji.
Link to comment
konacno nesto vise o bendu, nisam znala ko su uopsteoke, budemo tamo : )
hehe, pa ti ces 100% da budes posto pre sonija i benda mu sviraju jarboli & kebra wink.gif inace, ako pod 'nesto vise' podrazumevas tekst koji sam preneo, bolje nemoj da se zamajavas citajuci ga. tu je komike radi.
Link to comment
hehe, pa ti ces 100% da budes posto pre sonija i benda mu sviraju jarboli & kebra wink.gif inace, ako pod 'nesto vise' podrazumevas tekst koji sam preneo, bolje nemoj da se zamajavas citajuci ga. tu je komike radi.
znam zasto si ga stavio, secam se teme pre o toj zeni, nesto vise sam mislila na sve one linkove (mada sam i sama nasla al me mrzelo da gledam) i tvoju preporuku..a jeste, znas mene, idem na kerbu, ali super sto cu cuti i ovo tvoje ;)
Link to comment
bice jos par koncerata:22. novembar - Niš @ Feedback23. novembar - Beograd @ SKC24. novembar - Novi Sad @ Crna kuća25. novembar - ?? verovatno negde. javim naknadno.
dakle, bukirano - nedelja, 25. novembar - Bečej @ Penny Lane!!
Link to comment
Hehe, kupujem kartu u Eventimu, da imam za uspomenu.Nego, je l moze da se sredi da Kebra, Jarboli i Bajaga budu predgrupe?
bolje kupi na blagajni skc-a, ako vec zelis da sacuvas kao uspomenu. karta kod eventima ima samo odstampanu cenu, mesto, ime benda i sl. budalastine, a u skc-u imas pravu kartu, dizajniranu kao plakat.
Link to comment
bolje kupi na blagajni skc-a, ako vec zelis da sacuvas kao uspomenu. karta kod eventima ima samo odstampanu cenu, mesto, ime benda i sl. budalastine, a u skc-u imas pravu kartu, dizajniranu kao plakat.
Ne bih rekao. Wrong LP, CD i t-shirt vec posedujem. Ali karta Eventima sa BMFBP logom!!! To ce vredeti bogatstvo za par godina wink.gif
Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...