Jump to content
IGNORED

Grčka an ženeral


Musharaf

Recommended Posts

ja sam je nosio uvek dok nisam dobio nemacku dozvolu. uvek sam je uredno pokazivao pri rentiranju auta, ali je grko uredno bila bas briga. sa policijom nisam imao susret tako da ne znam. 

ako je imas, ponesi je...

Link to comment

Medjunarodna koju izdaje paradrzavno udruzenje gradjana AMSS je vaznije od zvanicno izdatog dokumenta drzavnog organa. Ja uopste ne mogu da zamislim da su nekad negde ove AMSS medjunarodne vazile.

Link to comment

Medjunarodna koju izdaje paradrzavno udruzenje gradjana AMSS je vaznije od zvanicno izdatog dokumenta drzavnog organa. Ja uopste ne mogu da zamislim da su nekad negde ove AMSS medjunarodne vazile.

Meni u Francuskoj pre ~ 5 godina gledali tu nasu medjunarodnu

Link to comment

vaze u americi bez problema. u kaliforniji drug ilegalac vozi na nju iako je vec istekla ima 3 godine. dobar dani dovidjenja.

amss je slicno nesto kao aaa.com u usa. ne moze meni drzavna ustanova tj dmv ni da da medjunarodnu. jednostavno ne rade to. samo AAA ili triple A, kako ih mi vec zovemo.

Link to comment

jel neko zakačio ovo nevreme na sitoniji? idemo za 10 dana. nadam se bez uragana. 

 

turske gužve na autoputu su krenule. neki dan išao du Subotice bez enp. pakao. enp je spas mada i to ume da zataji ako ne postave čoveka da maše. bubanj potok sad bar izgleda kao svemirska stanica. nadam se da tako i radi. 

 

ja sam bio u kalamiciju. padala kisa jedan dan i to je bilo to, sutradan smo se normalno kupali. fora je sto grci, kao i mi, prave ulice i puteve kao da kisa nikad nece pasti, pa u slucaju da udari malo jace ima bujica i vode na sve strane. kapiram da su nekima kola stradala, ako su bila parkirana u nekoj rupi. sve u svemu, nista strasno, uglavnom ljudi dizu paniku po netu jer su zeljni kakve takve paznje...

Link to comment

Zna li neko nesto o mestu Pefki (Evia)?

Da li je neko bio tamo?
Kakve su plaze?
Cene?
Moze li se covek odmoriti a ne smoriti?

Ima li prirode okolo, rado bih setao po sumi, brdima i tako to ako ih ima, malo "planinario" kao sto sam radio u Pargi?
Obilazio prirodu oko Pefkija ako je interesantna itd

Cuo sam da ima i nekih izleta, npr do Skiatosa..

bilo kakvi utisci ce pomoci

tnx :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...