Jump to content

Photo

BG restorani

• Please log in to reply
8172 replies to this topic

#256 Redridinghood

Redridinghood
  • Members
  • 447 posts

Posted 06 April 2008 - 00:46:18

Ajme....jedino sto sam se usudila tamo da konzumiram je pomfrit...i ne bih imala herca za ista vise kada uzmem u obzir izgled objekta, osoblja i klijentele :lol:

#257 Alphons

Alphons

Old Man

• Members
  • 5,547 posts

Posted 08 April 2008 - 19:19:34

Ajme....jedino sto sam se usudila tamo da konzumiram je pomfrit...i ne bih imala herca za ista vise kada uzmem u obzir izgled objekta, osoblja i klijentele :lol:

Da pohvalim restoran Zapata, klik za info, blizu Vishe Poslovne, u Beogradu.Lep ambijent, klopa je delovala ok, prijavicu u utorak kakva je. Cene pristojne, a moze i da se svrati na pitje.elem, pitje... sredom od 17h je promo veche, svi kokteli su 145 kinti. A imaju jako fino i lepo vaspitanog :D barmena koji je redvno na usluzi, pa se mozete izmisljavati na temu "ocu nesto slatko... i zuto... i malo kiselo.. i da ima tekilu.. i da bude lepo... i tako... " do mile volje.

da apdejtujem.Sjajno mesto. Nije bila preterana guzva, ljudi su jako ljubazni i usluzni. Porcije su jako izdashna, a ima i ona super opcija za letnje dane da nude salate kao cele obroke.A nije ni skupo - tekila, 3 piva, dva glavna jela - 1700.

#258 *edited by mod

*edited by mod

Click here to see me naked!

• Members
  • 14,962 posts

Posted 08 April 2008 - 20:04:26

Odoh sutra da izvidim i ja o cemu se toliko prica. Ali na brzinu. valja se vratiti kuci na vreme za utakmicu ;)

#259 yolo

yolo
  • Members
  • 29,401 posts

Posted 08 April 2008 - 21:11:11

piazza se udvostrucila povrsinski sirenjem na okolni c market ali kvalitet pice ostao isti, dakle izuvanje, presli sa pice piazza na diavolo (kulen, paprika) pojacan rukolom, totalni hit. ko voli da sljema neka ne propusti italijanske grappe koje su instalirali u izlog, jedna je direktna smrt u boci ali vam necu reci koja da mi je ne popijete.... a mozete i italijanski aquavite, i to je zanimljivo. samo jos da im tiramisu lici i bila bi desetka.

#260 henrik larsson

henrik larsson

dupe guru

• Validating
  • 18,727 posts

Posted 08 April 2008 - 21:14:23

Di je to?

#261 Host

Host

czar of poisonville

• Members
  • 10,671 posts

Posted 08 April 2008 - 21:24:06

piazza se udvostrucila povrsinski sirenjem na okolni c market ali kvalitet pice ostao isti, dakle izuvanje, presli sa pice piazza na diavolo (kulen, paprika) pojacan rukolom, totalni hit. ko voli da sljema neka ne propusti italijanske grappe koje su instalirali u izlog, jedna je direktna smrt u boci ali vam necu reci koja da mi je ne popijete.... a mozete i italijanski aquavite, i to je zanimljivo. samo jos da im tiramisu lici i bila bi desetka.

Jao, bre, trebalo je juce da idem al mi nije bilo dobro. Sad sam gladan i procitam ovo http://www.parapsiho...tyle_emoticons/default/angry.gif Grappa, hehe, pa sve da imaju 5-6 vrsta, provalicu koja je u jednom odlasku. A onda... Elem, imaju dve-tri vrste kolaca. Tiramisu nije nesto, al je dobar tart. @HL: Preko puta SC Vracar.

#262 Musharaf

Musharaf

oficir i đentlmen

• Sleepers
  • 11,512 posts

Posted 08 April 2008 - 22:02:18

pokupio sam dve pizze tamo u subotu i snimio dupliranje prostora. i duplirano je bilo prepuno. potvrđujem da se drži 1 nivo pizze, neprevaziđeno testište. henriče, nemoj da propustiš.

#263 yolo

yolo
  • Members
  • 29,401 posts

Posted 08 April 2008 - 22:26:26

tamo je sinoc (ponedeljak) bilo krcato, rezervacija je obligatorna za vecernje posete. ne znam za preko dana, nisam posecivao.hoste, provalices tu inkrimisanu grappu od prve, znam te;)

#264 bad music for bad people

bad music for bad people
  • Members
  • 4,618 posts

Posted 08 April 2008 - 23:05:03

a ko'lko je pica u toj piceriji? npr. kapricoza.

#265 yolo

yolo
  • Members
  • 29,401 posts

Posted 08 April 2008 - 23:45:42

a ko'lko je pica u toj piceriji? npr. kapricoza.

hm za tu bas ne znam ali recimo oko 500. raspon je 400-600. precnik je povelik, testo je mikronski tanko, moja zena i ja delimo jednu picu. mada smo sinoc videli scenu da su lik i riba narucili neko dugacko cudoviste koje se sastoji od 3 pice. to kosta oko 1200 din, moz da biras koje ces 3 pice da sastavis.

#266 Musharaf

Musharaf

oficir i đentlmen

• Sleepers
  • 11,512 posts

Posted 09 April 2008 - 00:33:34

hm za tu bas ne znam ali recimo oko 500. raspon je 400-600. precnik je povelik, testo je mikronski tanko, moja zena i ja delimo jednu picu. mada smo sinoc videli scenu da su lik i riba narucili neko dugacko cudoviste koje se sastoji od 3 pice. to kosta oko 1200 din, moz da biras koje ces 3 pice da sastavis.

to dugačko čudovište je otprilike za četiri persone.

#267 C žeton

C žeton
  • Members
  • 1,182 posts

Posted 09 April 2008 - 08:21:32

Ako ćete mesta za kolače, onda je to za četvoro, maltene ok. Ovo je definitivno najbolja picerija u gradu. (neprovereno, ali čuh da je gazda iz sveta politike...)Nego jel neko overio premešteni Campo de fiori? I dalje je u Zemunu, samo u Njegoševoj, (čini mi se). Ambijent je lepši, nego ranije, za picu neznam. (i ranije mi je piazza bila draža) Ima i u Skadarliji neki Campo de to isto, nisam bio, ali nisam čuo specijalne pohvale.Jel bio neko u Hilandarskoj, u Pomodoru? Jel čemu?

Edited by C žeton, 09 April 2008 - 08:43:14.

#268 MaryPoppins

MaryPoppins
  • Members
  • 5,558 posts

Posted 09 April 2008 - 10:11:35

ili za moju šćer i mene :D pojele onomad same, bez ikakvog napora. zato sad plačno (i gladno) gledam ovo izvješće o proširenim kapacitetima i nepromenjenom kvalitetu. a upisujem se da potvrdim da su im pice sjajne.

#269 henrik larsson

henrik larsson

dupe guru

• Validating
  • 18,727 posts

Posted 09 April 2008 - 10:16:12

ili za moju šćer i mene :D pojele onomad same, bez ikakvog napora. zato sad plačno (i gladno) gledam ovo izvješće o proširenim kapacitetima i nepromenjenom kvalitetu. a upisujem se da potvrdim da su im pice sjajne.

Pretpostavljam da je tvoj kompletan probavni trakt dugačak oko metar, želudac ti luči 20 puta više kiseline nego kod običnog čoveka, i imaš sve očnjake.

#270 C žeton

C žeton
  • Members
  • 1,182 posts

Posted 09 April 2008 - 11:02:04

... i imaš sve očnjake.

...dva reda i eksterni želudac.