Jump to content

Photo

BG restorani

• Please log in to reply
8266 replies to this topic

#241 Grunf

Grunf

2+ crew

• Members
  • 2,944 posts

Posted 02 April 2008 - 09:09:25

uh, sad si ko pala/o sa marsa :) na ovom topicu sigurno neces naci nikakvu pizzu za poneti. pogledaj ovde.

#242 denise

denise
  • Members
  • 632 posts

Posted 02 April 2008 - 09:21:06

o boze, ne trazim na topiku nego u beogradu, posto nemam pojma, ne zivim u beogradu vise od 10 godina, a svojevremeno mi je narucivanje hrane preko telefona bio nacin ishane. videla topik pa pitam.svaka cast za link. imaju cak i rostilj i palacinke na kucnu adresu :thumbsup: , to je prava stvar. jos samo kad bi bile i cene...

Edited by denise, 02 April 2008 - 09:29:52.

#243 denise

denise
  • Members
  • 632 posts

Posted 02 April 2008 - 09:52:19

povlacim rec o cenama, ima sve, super je link. :pera:zito sa slagom, knedle sa sljivama, vocna salata...

Edited by denise, 02 April 2008 - 09:54:38.

#244 Kastor

Kastor

levo krilo

• Members
  • 1,090 posts

Posted 02 April 2008 - 11:43:02

Ne, nego sam otisao sa jos 4 drugara i video ih na zidu iza mene dok sam kacio jaknu. Siguran sam da i konkurencija ima buba ruse.

Naterao si me da odlučim da dobro zagledam sledeći put i dignem frku na gazdu i pripretim inspekcijom ako vidim išta slično. http://www.parapsiho...tyle_emoticons/default/angry.gif

#245 henrik larsson

henrik larsson

dupe guru

• Validating
  • 18,727 posts

Posted 02 April 2008 - 12:06:21

Buba ruse su pune proteina.

#246 luba

luba
  • Members
  • 8,199 posts

Posted 02 April 2008 - 12:16:56

sretnem pre neki dan na pijaci milanceta, bivseg sefa sale iz sindjelica i pohvalio mi se da su on i par ex-sindjelic kelnera uzeli hajduk u zakup.zao mi sto ne mogu da stignem da overim komsiluk, bio neko?

#247 Mp40

Mp40

Govnar Smrti

• Members
  • 13,423 posts

Posted 02 April 2008 - 12:24:30

Hajduk it is! A gde je? Jab to moro proveriti...

#248 luba

luba
  • Members
  • 8,199 posts

Posted 02 April 2008 - 12:30:09

milana rakica ul, na stadionu hajduka sa liona, blizu cvetkove pijace.nekad bilo super, onda nije, a sad ne znam.tradicija mesozderskih kafana na stadionima nize lige.

#249 ToniAdams

ToniAdams

2+crew

• Members
  • 42,404 posts

Posted 02 April 2008 - 12:40:35

bas, nista posebno, konfekcija...nije lose, ali ni preterano mastovito.najbolje sto sam tamo jeo je salata 'hajduk'.mesista klasicna, tisucu puta vec vidjena.

#250 yolo

yolo
  • Members
  • 29,401 posts

Posted 03 April 2008 - 00:16:50

čime da se fasciniram? dužinom roštilj kobasice?

jok, onim zalutalim spanacem na jednom od pladnjeva.

#251 Kastor

Kastor

levo krilo

• Members
  • 1,090 posts

Posted 03 April 2008 - 11:31:59

milana rakica ul, na stadionu hajduka sa liona, blizu cvetkove pijace.nekad bilo super, onda nije, a sad ne znam.tradicija mesozderskih kafana na stadionima nize lige.

Uvek imaju sveže i valjano pripremljene brizle, što je u Bgdu odavno retkost. Pristojan ambijent, pristojna usluga, pristojan izbor vina. Uvek rađe odem tamo nego u Zvezdara teatar ili u Lipov lad koji su u okolini.

#252 C žeton

C žeton
  • Members
  • 1,182 posts

Posted 03 April 2008 - 11:32:23

Ginger u Jugi, stvarno sasvim prijatno i ok! Registracija i slikanje jako kratko traje, stvarno nije nikakav smor. Nije potreban sako(V), jedino je trenerka zabranjena. Patike su maltene bile uobičajene. Ekipa 95%, krajnje normalna i obična, dosta stranaca, malo šištavih mrštavaca (sa naglaskom...nekim...) švedski sto je u promotivnom periodu 999 din, inače je 1300. Puno djakonija i ustaješ po još kolko ti drago, jedi kolko moš! Supica od sušene ribe sa svim što je ponudjeno, kari i ostali sosovi, vasabi, testenine sa jagnjetinom, svinjetinom, salate, tempura, nisam video suši niti bih ga uzeo pored toliko posluženog, grilovano meso, riba i ostala morska živalj... Vinca na čašu 300, 400 din, pivce 0.3 beše 100 dindži, kolko mi se čini.Pošto gospođa i ja dođosmo u izvidnicu, u neko vreme kad nema gužve, ljubazna staf-ica iz marketinga nas provede kroz sve barove, restorane i naravno mesta za kocka(v)anje. Ekskluzivniji restoran im je Diva. Pohvališe se sa 150 etiketa vina. Ovlaš sam pogledao Divin meni i vinsku kartu. Jela su oko soma i dalje. Vina uglavnom 50 do 100% uvećana od nabavne cene. Jedino otvoreno mesto, gde se može bez propusnice i gde je dozvoljeno maloletnicima je restoran Kameleon. Francusko-italijanska kuhinja, ulaz do glavnog. Nešto ispričaše o promeni 4 boje, ipak je to kameleon...P.S. Dobijete kao dobrodošlicu 300 bodova (dinara) koje možete iskoristiti u nekom od barova.

Edited by C žeton, 03 April 2008 - 11:47:30.

#253 henrik larsson

henrik larsson

dupe guru

• Validating
  • 18,727 posts

Posted 04 April 2008 - 21:25:29

Bio danas prvi put u Litl Beju, što je prilično čudno s obzirom da mi se nalazi na oko 14 sekundi hoda od firme. Ništa specijalno, ali maksimalno isplativo za te pare, i dobar odmor od standardnih džank varijanti u radno vreme.Supa dana (neki polupotaž od šargarepe, ništa specijalno zanimljivo), roasted pileće grudi (solidno), salata od paradajza sa Barilinim pestom i Valetinom mocarelom, kao i garlic bread. Porcija sasvim razumna, taman, s tim što smo žurili pa sam se prilično oždrao.Glavni utisak je soolood™ ambijent, montažni objektčić udenut između dve zgrade, sa predrkanim pozorišnim ambijentom i operskim arijama. Sto za dvoje za koji su nas udenuli je taman da ti bude tesno. Ali najveći udarac je klonja, u kojoj sam prvi put u životu video ogromno ogledalo, u kojem možeš da se ogledaš u fulu za vreme pišanja :)

#254 Alphons

Alphons

Old Man

• Members
  • 5,547 posts

Posted 04 April 2008 - 23:00:40

Da pohvalim restoran Zapata, klik za info, blizu Vishe Poslovne, u Beogradu.Lep ambijent, klopa je delovala ok, prijavicu u utorak kakva je. Cene pristojne, a moze i da se svrati na pitje.elem, pitje... sredom od 17h je promo veche, svi kokteli su 145 kinti. A imaju jako fino i lepo vaspitanog :D barmena koji je redvno na usluzi, pa se mozete izmisljavati na temu "ocu nesto slatko... i zuto... i malo kiselo.. i da ima tekilu.. i da bude lepo... i tako... " do mile volje.

#255 *edited by mod

*edited by mod

Click here to see me naked!

• Members
  • 15,202 posts

Posted 05 April 2008 - 16:07:13

Jel neko bio u Zoni Zamfirovoj? Ortak mi se kune u klopu tamo a ja nesto bas i nemam poverenja pa sve nesto izbegavam da odem.