Jump to content

Photo

BG restorani

• Please log in to reply
8266 replies to this topic

#196 Parsons

Parsons
  • Members
  • 5,100 posts

Posted 08 March 2008 - 10:49:17

sva sreca pa samo imam krupne koske...elem, pricamo danima o jagi kod 'savica' blizu lakat krivine na putu za ns.bio neko?

auu, gde me podseti. :o kad sam radio u rodnom glavnom gradu, tamo negde 2004, bio je tamo najbolji jaga jazzist u okolini.ali, bilo je to pre 4 godine...a i nemam pojma da se tako zove :lol:

#197 ToniAdams

ToniAdams

2+crew

• Members
  • 42,404 posts

Posted 09 March 2008 - 11:30:41

bili i zeton, fala.overicemo ga u najskorije vreme, pa cu ostaviti impresije!

#198 Grunf

Grunf

2+ crew

• Members
  • 2,944 posts

Posted 09 March 2008 - 12:13:15

ponavljam se...

Edited by Grunf, 09 March 2008 - 12:18:11.

#199 yolo

yolo
  • Members
  • 29,401 posts

Posted 09 March 2008 - 17:50:05

sramota je priznati to u ovim godinama ali sam juce bio prvi put u villi 69vrlo ozbiljna hrana i dobar servis - ko voli tu ekstremno servilnu varijantu.na moje veliko iznenadjenje, nije bezumno skupo. nije jeftino, ali sta se sve prodaje u beogradu i po kojim cenama, ovde barem nema prevare. jeli smo neki osmomartovski meni koji se sastojao od nekoliko gangova - karpaco od lista na rukoli u marinadi od djumbira, terin od dimljenog zjekoslava sa sumskim pecurkama i dzemom od sljiva, zatim potaz od bundeve sa korijanderom, onda break u vidu odlicnog sorbea od limuna sa bosiljkom, onda moj kompanjon jagnjeca pljeska na restovanom krompiru a ja file od brancina sa grilovanim povrcem i na kraju fondan od cokolade. ko se sve kurci po gradu sa pokusajem nouvo kuvanja, ovo je bolje od velike vecine. racun za 3 osobe sa dosta rakije, vina itd je bio 7k.

Edited by gazza1, 09 March 2008 - 17:52:56.

#200 Host

Host

czar of poisonville

• Members
  • 10,799 posts

Posted 09 March 2008 - 18:18:49

poslednji put kada sam bio u knezu a bejase od tada mnogaja ljeta, bila je racija u kafani, a glavni je kuhar buo uhicen jerbo su mu nasli prangiju u peci za picu. dosta mi je to spustilo ocekivanja od zerbske gastronomije an zeneral

Bilo nekad, sad se pripoveda. Pretpostavljam da devedesetih nisi mogao da udjes u pristojnu kafanu, a da ne vidis bar nekog krimosa.

sramota je priznati to u ovim godinama ali sam juce bio prvi put u villi 69vrlo ozbiljna hrana i dobar servis - ko voli tu ekstremno servilnu varijantu.

Villa 69 je ozbiljan restoran, samo je previse formalan i uglavnom prazan. Sto se klope tice, tesko da ima boljeg mesta u gradu. Izbor vina je bio fantastican kad sam poslednji put bio (pre dve-tri godine).

#201 Mp40

Mp40

Govnar Smrti

• Members
  • 13,423 posts

Posted 17 March 2008 - 15:30:44

Kazino Grand, hotel jugoslavija...Ovako, prodjes onu gnjavaza registraciju clanova. Udjes, odolis hazarderluku i pravac prvi sprat Ginger Asian restoran. Platis 999din. i onda all you can eat. Ko preko! Dobar im je i onaj francusko-talijanski ali je previse servilno, sterilno i premale porcije. Hrana super.

#202 pcelica

pcelica
  • Members
  • 525 posts

Posted 17 March 2008 - 15:45:03

Kazino Grand, hotel jugoslavija...Ovako, prodjes onu gnjavaza registraciju clanova. Udjes, odolis hazarderluku i pravac prvi sprat Ginger Asian restoran. Platis 999din. i onda all you can eat. Ko preko! Dobar im je i onaj francusko-talijanski ali je previse servilno, sterilno i premale porcije. Hrana super.

kakvu registraciju clanova :huh: imal sushija?

#203 Mp40

Mp40

Govnar Smrti

• Members
  • 13,423 posts

Posted 17 March 2008 - 15:51:44

Ima! Ima raznih djakonija...Pa, ono, ko u svakom finomu kazinu. Das im podatke, sliknu te, dobijes karticu i onda te pretresu i udjes... Glume finocu, beogracki.

#204 banatjanin

banatjanin
  • Members
  • 3,417 posts

Posted 17 March 2008 - 16:08:37

Kazino Grand, hotel jugoslavija...

vidi ti radikalnog anarho - sindikalistu..c,c,c,...

#205 Mp40

Mp40

Govnar Smrti

• Members
  • 13,423 posts

Posted 17 March 2008 - 16:12:50

Molim lepo, drugovi i drugarice iz RAF-a su se uvek krili samo po najluksuznijim hotelima i krali iskljucivo BMWove... tamo su najmanje sumnjivi.Mladi i zdrav ko ruza...Savet mladjima: sledite moje reci a ne moja dela.

#206 pcelica

pcelica
  • Members
  • 525 posts

Posted 17 March 2008 - 16:15:54

pa jest ono da se nisam shetala po sveCkim kazinima, al onaj jedan u badenu delovao vrlo sveCki i nesto se ne secam nikakvog registrovanja, slikanja, pipanja/pretresanja itd. samo prezentovanje dokaza da sam punoletna i to je to.znachi, ladno moram da se uredim da bi overila asian restoran :D. bash mi teshko pada :lol:

#207 Vasilij Zajcev

Vasilij Zajcev

I Feel Devotion!

• Members
  • 8,597 posts

Posted 17 March 2008 - 16:44:17

khm, Zajcev ima clansku iz serije od prvih 100, VIP ufur i Seve na nulto vece...Takodje infiltriran medj burzoaziju, :s_p: on topic: u Zapati sredom kokteli po 150dindzi, a uvozni alkohol! pojeo konjiski biftek i popio 20tak evra...do sinoc mi nista nije trebalo :blink:

#208 nexus13

nexus13
  • Members
  • 3,007 posts

Posted 20 March 2008 - 02:25:57

sramota je priznati to u ovim godinama ali sam juce bio prvi put u villi 69vrlo ozbiljna hrana i dobar servis - ko voli tu ekstremno servilnu varijantu.na moje veliko iznenadjenje, nije bezumno skupo. nije jeftino, ali sta se sve prodaje u beogradu i po kojim cenama, ovde barem nema prevare. jeli smo neki osmomartovski meni koji se sastojao od nekoliko gangova - karpaco od lista na rukoli u marinadi od djumbira, terin od dimljenog zjekoslava sa sumskim pecurkama i dzemom od sljiva, zatim potaz od bundeve sa korijanderom, onda break u vidu odlicnog sorbea od limuna sa bosiljkom, onda moj kompanjon jagnjeca pljeska na restovanom krompiru a ja file od brancina sa grilovanim povrcem i na kraju fondan od cokolade. ko se sve kurci po gradu sa pokusajem nouvo kuvanja, ovo je bolje od velike vecine. racun za 3 osobe sa dosta rakije, vina itd je bio 7k.

jedan od boljih oso-buka probah bas tamo.....

#209 Аврам Гојић

Аврам Гојић
  • Members
  • 56,966 posts

Posted 20 March 2008 - 11:49:40

e, koči, šta ima u tom Džindžeru?

#210 henrik larsson

henrik larsson

dupe guru

• Validating
  • 18,727 posts

Posted 20 March 2008 - 11:54:33

Džindžer je neviđen, asian food, jedeš koliko možeš za 999,00 dindži. A must za otići.