Jump to content
IGNORED

Cincile


sherman

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • sherman

    28

  • Аврам Гојић

    17

  • korindjar

    12

  • ToniAdams

    9

Nema ništa protiv malo češkanja, naročito posle marcipana.
jebote pa ovo veliko kao macka, ja mislio da je cincila kao veverica ili tako nesto.sada hocu jednu takvu, ali slutim da bih sutra imao dve vrlo site macke i zanimljiv privezak za kljuceve.
Link to comment
Nema ništa protiv malo češkanja, naročito posle marcipana.
care ili si ti kepec ili su ti prodali nekog mutanta umesto chinchilea sad vidim da tvoja kenja nesto pleteno, jel je hranis dzemperima?mada je simpa na neki bizaran nacin, ja ne bi smeo da spavam pored toga. bolje da mi macka olga hrce na uvo ko jazavac i da joj smrdi iz usta nego to tvoje nakalemljeno
Link to comment

ja sam vam rekao da je moja cincila jaca opd vasih macki a vi mi ne verujetesto se tice sranja, moja ne kaki dzempere vec sere fino oblikovane kanapeicice, a iz usta joj smrdi na sveze ubrani jorgovan

Link to comment
jaooooo, pa cincila je velika i preslatka!!!!
do sad si mislila da su ruzni?Mejdej ovo je prava zivotinja za tebe, vrlo je lak za odrzavanje i zivot u fensi zenskoj tasni.
Link to comment
do sad si mislila da su ruzni?Mejdej ovo je prava zivotinja za tebe, vrlo je lak za odrzavanje i zivot u fensi zenskoj tasni.
Ne, nisam nikad mislila da su ruzni, nego da su majusni. Ja volim velike zivotinje za ljubimce da mozes i da je stipnes ko covek. Od macaka priznajem samo macore od >6kg sa velikim glavudzama.Evo sta bi bio moj ljubimac iz snova:a-lion-called-christian.jpgA ubogi MayDay nosi ranac...
Link to comment

znam kako ti je. i ja sam uvek zeleo da imam slonacheta...kako god okrenes, kad moja cicnila dobije naslednike jednog cu ti pokloniti da ga ranis da izraste kao lav Kristijan

Link to comment
i tvojima smrdi iz usta? meni samo olgici, momci izgleda praktikuju bolju oralnu higijenu.
Ne, samo jednoj, ona se zove Gremlince, sto je deminutiv od Gremlin. Druga nema miris ali je zato psiho-macka, iskace u dvoriste da se kolje sa 5 macaka istovremeno, a nema ni 3 kile zive vage.
Link to comment
Ја хоћу макаки мајмуна, али нема нигде да се набави.
Majmuni nisu kucni ljubimci, vec depresivni i agresivni robovi. I bolje je sto nema gde da se nabavi. 
Link to comment

ne znam zasto se iscudjavate, moj je troduplo veci od Zivka. ali ako mu pridjes na pravi ocinski nacin, nece ti otkinuti glavu na spavanju

Edited by sherman
Link to comment
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...