Jump to content
IGNORED

Cincile


sherman

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • sherman

    28

  • Аврам Гојић

    17

  • korindjar

    12

  • ToniAdams

    9

I ja imam činčilca(opet muško). Za početak trenutak kada list benjamina pretvara u ukusan zalogaj.
isti su. mozda su braca!pozdav za Zivkaja sam vec poceo da se tripujem sto mi je cincila debela kao slonce, ali sad vidim da je i ovaj debleoguzi
Ovo je pacov. Mogu ga upoznati sa svojom mačkom.
cenim da bi ovaj Zivko i moj Dzun sabili tvoju macku.e dolazili su mi neki klinci da vide cincilu, kazu oce da vide zeku. jedva sam ih isterao sa gajbe....
Link to comment
isti su. mozda su braca!pozdav za Zivkaja sam vec poceo da se tripujem sto mi je cincila debela kao slonce, ali sad vidim da je i ovaj debleoguzi cenim da bi ovaj Zivko i moj Dzun sabili tvoju macku.e dolazili su mi neki klinci da vide cincilu, kazu oce da vide zeku. jedva sam ih isterao sa gajbe....
Ja mislim da morash da budesh pazhljiviji u izboru rechi. :lol:edit: imajuci u vidu podnaslov Edited by cedo
Link to comment
jel se cincile bas kote kao pacovi/zecevi ili ne? koliko kostaju? nije losa investicija par cincila... usput, koliko se krecu bunde od istih? :D
zenka moze da se koti 3 puta godisnje. okoti od 1 do 5 komadaa na jednog muzjka ide 6 zenki. tako da kod uzgoja je varijanta da kupis jednu porodicu 6+1cena jednog je oko 1500 dinara
Link to comment

ma, salio sam se. jesam srbin, al' ne volim da koljem. :D nego, glede drzanja u stanu, jel pisaju i kenjaju gde stignu ili mogu da se nauce da nuzdu obavljaju na odredjenom mestu? i, jel grickaju sve sto stignu ili ne/mogu da se nauce? da ne bude scena kao iz crtaca, sedim za kompom i odjednom umesto kompjuterskog sto postaje kao u turskoj cajdzinici, dok me cincila uz kez odozdo gleda. :)

Link to comment

pa pazi, iskenja se on van kaveza tu i tamo, ali to je bas malo i ne smrdi uopstetako da to uopste nije problema gricka sve zivo i to mora da se pazi. da se zastite kablovi. meni je pojeo gomilu kabla od kablovske...letos dok sam bio na moru, komsinica mi obilazila cincilu. on se car oslobodio iz kaveza i 2 dana bio slobodan u celom stanu. svasta je izgickao i svugde se iskenjao, ali to je samo namestaj...uglavnom je bas laka za odrzavanje

Link to comment
jel se cincile bas kote kao pacovi/zecevi ili ne? koliko kostaju? nije losa investicija par cincila... usput, koliko se krecu bunde od istih? :D
Много више него од различитих. Теже је сашити бунду шарену а да личи на нешто... док се утрефи некаква мустра, велика петљавина а канда много и отпадне. Ако су сви исти, калај работа.
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...