Jump to content
IGNORED

Kuce i mace koje traze dom


đorđe geprat

Recommended Posts

Poštovani prijatelji,Vratih se u utorak iz vikendice koja je u blizini Vojine Belanovice. Doveo sam sa sobom dve kuje i jedno štene u nameri da ih spasem od lovaca. Naime, u tom kraju lovci imaju običaj da vežbaju svoje oko nišaneći u pse koji su van dvorišta i nisu na lancu. Majka te dve kuje je tako stradala prošle zime.Da ne dužim priču, kuje su trenutno u Ovči na sterilizaciji i biće čipovane na moje ime i vakcinisane. Idem po njih u četvrtak. štene je ženka, danas vakcinisana, stara 4 meseca. Ako neko želi neko neku od ovih životinja koje su mi prirasle za srce neka mi se javi. Plašim se da ih dam na standardno udomljavanje da ne ispadnu dvodnevna igračka za decu. Ako ih neko uzme pa mu ne odgovaraju neka mi vrati kuju. Sutra će Cica da upozna malecku u Knez Mihajlovoj.Evo vam i njihove sličice:crna kujicazuta kujacrno stenecrna kuja i crno steneZuta kujaSve najbolje, svima

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pa, štene je udomljeno a kuje su i dalje kod mene u stanu. Navikavam ih na povodac. Zadržao bih ih obe no mačka Kofi je striktno protiv.Razmislite, stvarno su dobre.Pozdrav svima.

Link to comment
  • 1 month later...

ovo malo dupe je za dlaku izbeglo da bude pregazeno na ulici.zbog ranije usvojenih zveri, koje sada suvereno gospodare mojim gazdinstvom, moram da joj potrazim drugog staratelja.vakcinisana je i ociscena od parazita, hranu krade i od psa i od macke, ispoljava nevidjenu mastovitost kada se igra i jurca, voli da se mazi i uzasno je slatka.ako neko zeli da je usvoji, neka mi se javi na pm.m1ar8.th.jpgm2nf3.th.jpgm3qh1.th.jpg

Link to comment
  • 3 months later...

da pokusam da roknem ovo bratstvo [nije sve u velicini*]-image402wq8.jpgsivonja je mlad i kastriran*, te je izvesno psihicki nestabilan, al ipak- nesto malo je ostalo, pa bar uspeva da se zapisava svuda po stanu.. da se mazi-ne voli, al dobro, bitno je da voli da jede iskljucivo konzerve.. image403cl0.jpgimage404fc6.jpgimage405ds9.jpg-ako ga neko oce, tu sam..

Link to comment

Malopre sam napisala ovo isto u temi "Psi"Od skoro sam se angazovala u davanju novcanih priloga i hrane azilu kod Kace u Ovci (finansira Paskaljevic)...300 pasa na malom placu...Takodje, upoznala sam ekipu slatkih klinaca iz udruzenja NOA koji lece, udomljavaju pronadjene pse i macice i jaaaako se muce u tome....Neka neko od ljubitelja zivotinja, ako moze da pomogne...http://www.noa.iwannaforum.com/

Link to comment
  • 5 weeks later...

Tri jednoipomesecne mace (male i zivahne) su u ponudi. Nadjene na ulici, u dobrom su stanju - fotografije kacim sutra, preslatke su.Ja vec imam ljubomornu Zivku u stanu, pa ne mogu da zadrzim ni jedno. Neka se javi ko bi (za ozbiljno) udomio neko od ovih prelepih stvorenja. Moze i na PM

Edited by CowBoy
Link to comment

Dve dvomesečne mace, sjajnog karaktera, spremne za udomljenje. Mace su skoz OK, očišćene od parazita i uredno vakcinisane. Tata je ruski plavi mačor, mama obična domaća maca.dscf3674ok7.jpgdscf3677wu1.jpgdscf3680gg5.jpgdscf3681mp4.jpgdscf3682hq7.jpgKontakt telefon 061 22 11 298Može i na pm.Evo i web stranice sa više detalja:http://usvojimacu.8m.com/

Edited by laki21
Link to comment

prijavljujem izuzetno dvoriste na uglu desanke maksimovic (djure salaja) i krunske, povise rakia bara. prepoznacete po nekim krs vozilima parkiranim unutra i vonju macijeg prisustva.prestao sam da brojim mace kod dvadesete, znaci pravi cat heaven. macke svih izrasta, od 2 mesecnih macica do prefriganih avlijskih veterana. par povredjenih u ocito ozbiljnim tucama. par fantasticnih malih zutaca idealnih za usvajanje. pravo tursko dvoriste!dobri ljudi meka srca pohitajte!

Link to comment
e da, napišite i ako uspete da utopite neku krznenu loptu. ovako nigde hepienda.
ima, ima, sa pocetka topica, redridinghood je udomila jedno preslatko pache!
Link to comment

Hehhehe i ziva je i zdrava i toliko nam je lepo sa njom da smo se cak razmisljali da uzmemo jos jednu al se plasimo da bi je ova nasa umiljata pojela za dorucak :D

Link to comment

dvoriste koje sam malo povise opisao kao pravi maciji raj - ugao kralja milutina i krunske - je potpuno opustoseno... nijedne mace juce, a onomad sam ih video barem 20, raznih uzrasta. daj boze da su otisle negde gde je bolje. ucinilo mi se pre par noci da sam jednog preslatkom macorcica u ranom pubertetu, svetlo zutog, video na ulici kod picerije alo alo.no, dobro, evo jos jedan kitten alert. na uglu krunske i (cini mi se) smiljaniceve nalazi se jedna napustena stara kuca. kapije su pod lancima i katancima a tamo trenutno obitavaju 2 najlepsa maceta na celom vracaru, 2 siva avlijanera koji su fejk ruske plave. znaci klot sivi, bez ikakvih prugica. mama im je crno bela, sa njom zive, a oni imaju cenim oko 3 meseca i idealni su za usvajanje. dobri ljudi iz kraja im ostavljaju hranu tako da su lepo uhranjeni ali bi bilo divno da ih neko udomi dok ne bude kasno.

Link to comment
  • 3 weeks later...

moja drugarica pokušava da udomi ova dva momka2649154405_c16aae466a_o.jpgMarks (plavusan) ? materijalista, prozdrljiv, jak, veseo 2649983490_6a9dbda7c4_o.jpg Zagor (zagoreo) ? radoznalac, sicusan, brz, gleda tv Usi im brzo rastu, oni ce ih kasnije stici. Oci ce im vremenom pozeleneti kao njihovoj mami-maci. Prosle subote, 5. jula su napunili dva meseca, najurednije koriste wc za mace, cisceni su od parazita 9. juna.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...