Jump to content
IGNORED

Westworld


Ajant23

Recommended Posts

1400 gostiju trenutno u parku, pomenuto je u epizodi. Izuzetno mnogo detalja koje vredi istaknuti. ali dok svi ne odgledaju, ne bih ih pominjao.

Edited by Jeremija
Link to comment

Pa da, ali slabo su prisutni na ekranu, tj. prosto nisam imao osecaj da su tu i da aktivno ucestvuju u scenariju. No, nije to toliko ni bitno za ovu prvu epizodu. Ono sto mene vise zanima jeste stvarni svet. Tu mi se dopalo ono malo sto smo videli i atmosfera koja je kreirana u njemu. Dobili smo naznake kakav je to svet, sad se nadam kvalitetnoj razradi. 

 

Zaboravih da pomenem da je Dzefri Rajt car i da je pun pogodak bilo gde, pa i ovde. 

Link to comment

i on igra?!? omg :) to je jedan od najpotcenjenijih glumaca ikada! bio je baskijat, gejsha sestra u angels in america, peoples u shaftu...jedan od mojih omiljenih, top 10

Link to comment

Jel izislo na hbo televizoru?

jest u osam

nešto sam šljakao pa sam baco pogled nasumice. saću gledam u cugu

 

nego onaj instrumental mi se učino poznatim. zna neko?

Link to comment

Bilo je dva instrumentala, obrada Black Hole Sun, i Paint it Black prilikom faux pljačke.

 

 

Ko nije odgledao, verovatno bolje da više ne čita dok ne odgleda. :fantom:

Edited by Jeremija
Link to comment

Bio je i prije toga odličan momenat, na onom mehaničkom klaviru svira "Black hole sun".

 

Generalno, muzika je dobra, što se tiče onog što je neko drugi snimio (na odjavnoj špici piči Keš sa post mortem stvarkom sa albuma American recordings VI - Ain't no grave) , ovaj Ramin Djawadi ili kako se već zove kompozitor (takođe i kompozitor za GoT) je tanak.

 

edit:

brži Jeremija

 

 

 

Šta ja znam, Ed Haris mi je baš prenaglašeno sadista, nasilan, sa druge strane, ima tih Blade Runner momenata zbog kog ću da dam šansu više ovom čudu. I gledao sam i original film, koji ne ide ovako duboko u filozofiju.

 

 

Edited by James Marshall
Link to comment

Slažem se da je tanak, kad je krenula glavna tema prvo što sam pomislio bilo je da zvuči veoma slično temi GOT.

 

 

 

Sad kad smo detalja, da li ste primetili da kad nam prvi put pokažu Dolores, njoj ide muva po licu i očima što ona toleriše bez problema, ali zato u zadnjoj sceni...  Ne previše suptilni foreshadowing, samo što če se retko ko setiti prve scene.

Edited by Jeremija
Link to comment

 ovaj Ramin Djawadi ili kako se već zove kompozitor (takođe i kompozitor za GoT) je tanak.

 

 

 

Slazem se, nije mi se nikad svidjala ni njegova GoT tema. 

 

 

 

Sad kad smo detalja, da li ste primetili da kad nam prvi put pokažu Dolores, njoj ide muva po licu i očima što ona toleriše bez problema, ali zato u zadnjoj sceni...

 
Ne samo njoj nego svim domacinima. Svidece se serija Toniju, jedna od tema je kao u njegovom omiljenom filmu, Terminator  :fantom:  
Edited by Sludge Factory
Link to comment

Slažem se da je tanak, kad je krenula glavna tema prvo što sam pomislio bilo je da zvuči veoma slično temi GOT.

 

 

 

Sad kad smo detalja, da li ste primetili da kad nam prvi put pokažu Dolores, njoj ide muva po licu i očima što ona toleriše bez problema, ali zato u zadnjoj sceni...

Da tačno, kad je išla ona scena preko polja baš je zaličilo™ na GoT. Doduše, u jednom momentu sam osjetio i kako je maznuo nešto od Badalamentija.

 

Realno, meni ni njegovi GoT uratci nisu da padnem na dupe. Mogao bi mali malo da nauči štogod od Morikonea, Mansinija, pa i Kawaia.

 

edit: pa jepte se, evo sad i Sladž piše brže od mene ono što ja mislim  :lolol:  :lolol:  :lolol:

Edited by James Marshall
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...