Jump to content
IGNORED

SUPERHEROES - because we need them


Sludge Factory

Recommended Posts

Nismo dosli da se vredjamo, ja citam samo kvalitet ^_^ Gotham sam gledao (primeti proslo vreme) jer sam se iz nekog razloga ponadao da mogu da kanalisu Gotham Central koji je sasvim fino funkcionisao bez Sismisocoveka™, ali od toga ocigledno nema nista. 

Link to comment

Volim Milera, Nolana, Mura, ove-one, ali stvarno je malo smorilo što su svi superherojski filmovi poslednjih 7-8 godina smrtno ozbiljni, egzistencijalistički i šta sve ne, tako da ovaj mali roots revival sa Spidermanom i Flashom mi neviđeno prija.

 

Super je Fleš i potpuna je uživancija. Ide lagano kao Arrow, samo zabavnije. I na kraju kad Beri drži neki monolog i kaže "treba ovo, ono, blabla, ali najbolje od svega je:" i onda spiči kao munja niz ulicu. :) Pa to je to, imaš super moć i uživaš u njoj. :) Baš se radujem.

Link to comment

Pa nisi mnogo propustio, ostatak samo naširoko obrazlaže tvrdnju iz te treće rečenice. Ako si se s njom odmah složio, kao Calavera gore, onda i nema razloga za čitanje -_-

Link to comment

Pa nisi mnogo propustio, ostatak samo naširoko obrazlaže tvrdnju iz te treće rečenice. Ako si se s njom odmah složio, kao Calavera gore, onda i nema razloga za čitanje -_-

 

Rekli su mi da nema razloga za perma ban i da ne kršite nijedna pravila. Što je sumanuto.

Ovakvu provokaciju nisam nikad video na PPP-u i ne odgovaram za svoje naknadne postupke.

 

1413355262445_wps_37_Fans_and_players_of

Link to comment

the flash - harrison wells, onaj u kolicima, mi je najzanimljiviji lik. i ima zavodljiv i opasan osmeh :)

 

arrow - uzasno mi smeta kako felicity hoda u stiklama, mislim da su joj previsoke. laurel mi je i dalje super anoreksicna da uglavnom igram igricu kad je njena scena....i jebes arrow kad je stalno kostimiran. oce li ga vise skinuti?!?! napamet mu vise znam lice sa njihovim prepoznatljivim close-ups. napisacu amellu da je vreme za malo sipke :) 

Edited by mustang
Link to comment

Od serija, još nisam video The Flash, ali meni glavni aduti počinju narednog petka. Nova sezona jedne od najdražih serija trenutno, Grimma; i najveća nada za novo u tom fahu ove godine: Constantine. Ako Daniel Cerone ne napravi ništa od toga, a čini mi se da je njegovo postavljanje za kreatora serije daleko bolji izbor scenariste od svih Goyerovih i filmskih (Betmeni i Supermeni) i TV produkcija (Arrow, Flash, itd), onda za DC stvarno jedva da i ima više nade...

Link to comment

O, da. Podsećam te i da je bezobrazni C. Thomas Howell upucao kapetana Renarda malo pre nego se susreo sa trajnim razmimoilaženja dve glave u predelu vrata...

 

Vole svaku sezonu da završe katastrofom, pa to ti je... Čeka se, čeka se, možda se i dočeka...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...