Jump to content
IGNORED

Predmeti obožavanja


yolo

Recommended Posts

obozavam izloge radnji tipa plitvice, beteks, gde je cela ponuda razapeta na koncicima, pun izlog stvari s krupno i citko ispisanim cenama, ne moras ni da ulazis s pitanjem jel imate, ako ima u izlogu, ima i u radnji. steta sto pojava izumire.

 

ah flomasterom kaligrafski ispisane cene koje vidis sa 100m razdaljine i sublimirane poruke tipa "jeVtino"...

gud tajmz! :D

Link to comment

Kad smo vec kod Kineza, ispruzi se za jos toliko i voila!  "Moncler"  ^_^

 

Eto, ovo vec zvuci prihvatljivije -_-

 

Neka sam seljanka ali ja prvi put cujem za Moncler... dobro im izgledaju jakne ali cene su preterane zaista.

Link to comment

uu odlicna. tko je tvorac? imam slicnu neki yamamoto il tako nesto, obozavam taj spoj sporty + brutalna elegancija!

 

monkler, ko sto su rekli. nisu preterane cene, to toliko kosta u italiji. van italije je jos skuplje. ista fabrika sije perje i za ceruti, koji je za klasu jeftiniji, al ne tako lep. mi sa srpskim pasosima uvek mozemo da uzmemo tax free :D

 

jednom sam videla uzivo jamamoto apsolutno najbozanstveniju perjanu jaknu do zemlje, bozanstvenu kako samo jamamoto ume da skroji i sasije, al me je cena od dve iljade eura odvratila cak i da je probam (mada se ja ne libim da probam stvari koje ne mogu da priustim il mi ne trebaju). tako da ti zavidim na jamamoto pjuminu :))

 

svaka zena koja zivi u nasem umerenokontinentalnom klimatskom pojasu treba da ima dobru perjaknu jaknu. ja nemam. svake godine pregledam monklerovu ponudu i uvek ima jedna koju zelim. ove godine je ta, a i plava mi se svidja. ne moze covek da se odluci koju nece kupiti :D

 

inace, za monkler sam i ja prvi put cula na ovom forumu...

 

 

ah flomasterom kaligrafski ispisane cene koje vidis sa 100m razdaljine i sublimirane poruke tipa "jeVtino"...

gud tajmz! :D

 

jao, i jos ako je na autobuskoj stanici da imas cime da se zanimas dok cekas bus....  :heart:

Link to comment

što hella reče struk se ovde obožava :whstle:

a u čema je fora voljenja perjanih jakni? lakoća same jakne? meni se sviđa lakoća al vizuelno su mi bzvz. perjani prsluk uz baggy jeans je već druga stvar

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...