Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

da li su ovi iz napapijrija normalni, sako im je 37kdin :blink:

pomislih ovi su lopovi, kad sam sad proverio da je cena tog sakoa 295€

 

 

Ne nasedajte Simoviću, precenjena firma i tezak kiceraj.

Link to comment

Ne nasedajte Simoviću, precenjena firma i tezak kiceraj.

Jel ima ista sto kosta 37iljada a da je duks i da nije precenjena firma i tezak kiceraj?

Brend, status, sve to kosta za onog ko hoce i ima da da 37iljada.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Da li neko u Beogradu ima preporuku za kupovinu koferčića ili ranca sa točkićima koji mogu proći kao ručni prtljag (55x40x20)? Nešto između Kineza i preskupih marki. 

Link to comment

Da li neko u Beogradu ima preporuku za kupovinu koferčića ili ranca sa točkićima koji mogu proći kao ručni prtljag (55x40x20)? Nešto između Kineza i preskupih marki. 

Kada je nama trebalo devojka otišla na Buvljak i kupila 2 kom sa ručkom na izvlačenje i točkićima, ali sam ja za sebe ipak koristio planinarski ranac od 60 litara. Doduše, bio sam ga popunio 80-90%.

Link to comment

Pogledaj ovo. Zovi samo i pitaj za dimenzije.

Hvala. Ako nekoga još zanima, dimenzije su 43x30x17.5. Navodno ga imaju i Ušću i u Delti i u Knez Mihajlovoj i kod Đerma...

 

@ salerokada Hvala. Da ne znaš možda pošto su bili otprilike?

Link to comment

svidja mi se. dal ce ista biti kod nas? i po kom kursu ce obracunavati dolar?

 

ne znam ko je aleksandar vang, al je kolekcija lepa, najvise je pravljena za ronioce koji oce da izgledaju opasno. ovo sto pise aw svuda vidim da bi ali dzi nosio po stejnsu. meni se svidja obuca, a najbolje su papuce. 

Link to comment

Jel ima ista sto kosta 37iljada a da je duks i da nije precenjena firma i tezak kiceraj?

Brend, status, sve to kosta za onog ko hoce i ima da da 37iljada.

 

Prastajte djeneralche, okasnih. ;)

 

Kako i Simovic rece, u pitanju je sako a ne duks.

Nedostatak kupovne moci na stranu, potrositi 300€ na adekvatan sako je daleko od rasipnistva i ekstravagancije; potrositi istu sumu na Napapirji sako je (IMO) ludost.

Link to comment

@nezvanova&darling: dalje noge ruke od papuca, prva sam ih videla :D

 

ne znam obracunski kurs, a i lista radnji jos nije izasla, ali ako je mogla mardzela u budimpestu, sto ne bi bio vang u beogradu?!

Link to comment

Pozdrav, drugari

 

Treba mi pomoć, gde u Beogradu mogu da kupim figurinu Bude a da nije debeli, nasmejani Buda.

Nešto ovakvo

 

51JTgAvHmRL._SY450_.jpg

 

http://www.amazon.com/Oriental-Furniture-Beautiful-11-Inch-Meditation/dp/B003DZ66ZW/ref=pd_sim_hg_39?ie=UTF8&refRID=11X90ZN4JB6DYV0SRQ67

 

61uaJlBg%2BOL._SL1500_.jpg

 

http://www.amazon.com/Black-Buddha-Statue-Mosaic-Design/dp/B003G5PUOC/ref=pd_sim_hg_33?ie=UTF8&refRID=11X90ZN4JB6DYV0SRQ67

 

 

71Ayrl8Qh-L._SL1500_.jpg

 

 

http://www.amazon.com/Buddha-Meditating-Peace-Harmony-Statue/dp/B003TYEYK6

 

41vPgsgajDL.jpg

 

 

 

Treba mi (relativno) hitno. Ako bih naručivao sa Amazoneta, računam da mi ne bi stigla na vreme.

 

U situaciji sam: Ako lutka hoće zeca, ima da dobije zeca.

Pomagajte

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...