Jump to content
IGNORED

Venčanice


MayDay

Recommended Posts

NIje stvarno... Kupila u regularnoj radnji, ima slike gde se baš vidi da je obična haljina... Posle ju je još noslia sto puta u nekim normalno-svečanim prilikama...Da kačim još slika, to hoćeš,a? :)

slika%203%20%28Small%29.jpg

Dobar deo zvanicno vencanica izgleda kao da mogu da se nose u drugim svecanijim prilikama. Tako da ovo moze da bude bas to, vencanicohaljina.Jos jedan forumas iz Becha, podsetite me kako mu je nik, je kacio svoje slike sa mladom u vencanici.
Link to comment
vencanice ne volim a ni karnerice i cipke, al' dobro, kad bi me neko bas puskom naterao da se uvucem u jednu, onda bi u obzir doslo jedino nesto 'vako. naj sam za ovu u sredini.
to! ja sam svoju sashila, do jutra. da sam bolje shila, i da sam bila neka bash extra zenska, bilo bi sve ko sa slike ^_^@ radisha. aljina u kojoj se venchava je venchanica. pa taman da je pre toga pepeljuga omela avliju unjoj. ko sto dig ima venchane farmerke. nema tu sad sta.
Link to comment
@ radisha. aljina u kojoj se venchava je venchanica. pa taman da je pre toga pepeljuga omela avliju unjoj. ko sto dig ima venchane farmerke. nema tu sad sta.
U, do jaja! Izdajem venčanicu za 50e. Rezervacije na PM.
Link to comment

Meni su sve venčanice koje je mayday kačila prelepe, sem one zadnje antičke koja mi je nešto manje lepa ali ok. E sad kad se jednog dana budem udavala, iznajmiću venčanicu sem ako ne bude previše skupa (u poređenju sa cenom neke malo elegantnije haljine). Radišina žena je :thumbsup: btw, i baš su prelep par.

Link to comment

Ahahaha. :DEvo šta Džimi Ču predlaže za mladoženje.121sloanespj_large_1_blackfuchsiaorange.jpgNišta mi se ne svidja ni šta je predloženo za nas, bridesmaids. Ili nude color ili platforme ili blještavilo. Ne znam kako ćemo za Marka da nadjemo kapu.

Link to comment
sem one zadnje antičke koja mi je nešto manje lepa
meni je ta haljina u antičkom fazonu divna.o venčanicama i haljinama za kume i ostale gošće nije moje da govorim. 1x bila kuma u maksi suknji (mrtvačka braon, jasno) i nekoj običnoj bluzi. 2.x sam se u ulozi kume, a iz nepoznatog razloga, obukla kao italijanska udovica (predmetni brak je u krizi), treći put na nekoj svadbi kao papagaj, četvrti put u pantalone i dvaput smo hakovali svadbu u domenu crkve, pa i nije bilo bitno kako izgledam.Lepa aljina (i usput bela, ako je bitno)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...