Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Najbolje od Adidasa, ikada:

DSC09529.jpg

 

 

http://www.ebay.co.uk/itm/VTG-80s-1987-ADIDAS-STEFAN-EDBERG-TENNIS-COLLECTION-SHOES-TRAINERS-FRANCE-MADE-/170820474684

 

samo je bilo malo skuplje od TopTena, pa se nije raširilo koliko je trebalo.

.

 

Dobre su. Imao sam slicne pocetkom 90-ih, ali nikako ne mogu da nadjem koji je model tacno bio. Boja adidas linija je bila slicna, mozda i plavo-zelena, ali je dio na peti bio od gume. Nesto sam umislio da se radi o nekom Lendl modelu, ali nigdje da nadjem sliku ili podatke o takvom modelu.

Link to comment

imao sam jedne mnogokul skroz crne poluduboke adidas. ne mogu da nadjem sliku na netu, ortak ih je kupio na banjici.

 

da naletim negde na takve uzeo bih ih opet

Link to comment

 

 

 

 

 

converse-weapon-86-3.jpg

 

 

A, jbg, nisam nikad imao dodirnih tačaka s mjetalom osamdesetih, al' ove patike bih rado nosio.

Razumevanja radi, prošle godine sam kupio prve patike nakon petnaest godina DrMartensa i Kickersa.

Link to comment
  • 2 weeks later...

prevrnuo ceo copenhagen i ne nađoh ništa od patika. nema jebenih brojeva a i slab je izbor što jest-jest, svega 3 modela mi zapala za oko. ostale mi još dve radnje da obiđem kad nađem vremena. ako ne, onda ću da naručim custom made. danas je ovo izgledalo kao potraga za svetim gralom, u svakoj radnji su me slali u neke druge radnje, iz tih drugih radnji u treće. overio sam gomilu simpa prodavnica, naslušao se dobe muzike, ispričao se silno.

pazario curama:

nike-sb-frank-kozik-dunk-high-2.jpg

 

GirlsAJ5_1.jpg

Link to comment

zato sto si curica.

 

salim se, i ja bi nosio. maheem ima najbolji ukus za tike u ovom delu sveta i bilo bi lepo kad bi okacio modele koje poseduje ili koje zeli da poseduje pa da krenemo da pazarimo.

Link to comment

uh, i ja bih ove zelene.

 

u životu mi se ni jedne nike nisu svidele, ni u praksi ni u teoriji, i bila sam sigurna da će ostati tako, kad evo, maheem našao izuzetak da potvrdi pravilo. :)

Link to comment

zato sto si curica.

 

salim se, i ja bi nosio. maheem ima najbolji ukus za tike u ovom delu sveta i bilo bi lepo kad bi okacio modele koje poseduje ili koje zeli da poseduje pa da krenemo da pazarimo.

ahaha šališ se opet.

ne posedujem ništa, imam dva para reebok pump, jedan je pocepan al ga još uvek nosim (imam fetiš pocepanih stvari), i do kraja života bih uzimao pump samo kad bi bile dostupne. htedoh da uzmem bele koje sam kačio pre para strana al nema broja. 

u obzir dolaze retro jordanke, nike dunk i ostale retro basketanerske tj mid top jer retko kad mi se dopadne plitka patika (nu balance i puma imaju ok modele trenutno) sve boje dolaze u obzir samo da nisu crne, preferiram skroz bele. eto, to je ono što želim da posedujem, nema potrebe da kačim modele posebno. naravno pored izgleda najbitnija je udobnost. jako mi se dopadaju air force 1 ali kada sam ih probao skontao sam da nažalost nisu za moje stopalo. 

aj kad sam spomenuo plitke, jako bih voleo da imam ove i to u više boja:

 

2341-660x439.jpg

12311-660x439.jpg

 

odustao od patika, tragao za cipelama, uspeo u jednoj radnji da pronađem LunarGrand al opet ne imadoše broja. u totalnom sam raskoraku, sniženje je nema brojeva a nova sezona još nije počela.

 

20130531_102031.jpg

 

boja mi je malo bzvz, sive bi bile mnogo bolje.

u Timberlandu nisu imali njihov Brogue model sa đonom u "boji" pa sam očajan uzeo ove i otišao na pivo:

 

pTBL1-17481377t240.jpgpTBL1-17481377_alternate1_v275.jpg

 

ko proizvodi još Brogue sa đonom u drugoj boji?

Link to comment

Razmišljam da izgubim asos nevinost sa ovim lepoticama. Ovde kačim da mi kažete da li neko možda ima loše iskustvo sa Asosom. Moja jedna prijateljica mi ga nahvalila sve u 16, a čula sam i za druga pozitivna iskustva. Možete mi reći i ako je neko video slične cipele u BG za manje pare.

 

Hvala!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...