Jump to content
IGNORED

NFL 2015


renne

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    222

  • teacher

    181

  • Frank Pembleton

    151

  • Strahan

    122

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nisi me uvredio, ali nemam ja nikakve veze sa SBB, osim što imam prijatelje na visokkom mestima, pa renesem informacije, da znate pre ostalih

 

Naravno da jeste

OK. I dalje mislim da je užas gurati nove sadržaje kad ni za postojeće nema mesta.

Link to comment

ma jok

 

možda cepe brejdija nešto, bio bih iznenađen da udare organizaciju, beličik i kraft se zaista ne spominju posebno. neko je sračunao da se brejdijevo ime pominje oko 350 puta u izveštaju, beličikovo oko 30 :D

 

imaju sms prepisku između 2 lika koji su bili zaduženi za lopte tokom sezone, koje kao navode (implicitno) da su za brejdijevu dušu izduvavali lopte ispod dozvoljene granice.

pa ne, kao Brady je to sve na svoju ruku radio, BB nije imao pojma o tome :lol: 

jadan on, najblizi saradnici mu rade iza ledja. tacno cu da pustim suzu za BB-om :(

Link to comment

pa ne, kao Brady je to sve na svoju ruku radio, BB nije imao pojma o tome :lol:

jadan on, najblizi saradnici mu rade iza ledja. tacno cu da pustim suzu za BB-om :(

Pati.

Link to comment

OK. I dalje mislim da je užas gurati nove sadržaje kad ni za postojeće nema mesta.

Ima mesta. Sedam kanala je i više nego dovoljno

Link to comment

brejdi večeras daje izjavu

 

kakvo će to biti seciranje svake reči na espn :D  doduše, njegov agent je već napušio izveštaj i nfl

Edited by Prospero
Link to comment

Ima mesta. Sedam kanala je i više nego dovoljno

 

Sta je jeftinije za SBB: da jednostavno pusti kanal (otkupi prava za emitovanje) koji prenosi NFL kao nekad ESPN ili da otkupi prava za prenose NFLa?

Edited by Nesh
Link to comment

U tome je i bila poenta ESPN-A, sto je okupljao prenose NFLa (i jos MLB, NHL, NCAA). U Americi ide naravno sve posebno FOX, CBS, NBC (Sunday Night), NFL Network (Thursday Night) i ESPN (Monday Night), dok su Britanci imali pomenuti ESPN-A koji se koristio u Evropi. Pa kad su ga ugasili to se rasclanilo na BT Sports, u ostatku otkupljivali prava. I sad recimo ko ce da kupi ceo paket za te vece mreze Sky, BT ili AFN koji prenose NFL i to samo zbog toga. Tako kao sto sam pretpostavljao i sto rece Renne-a prava su verovatno dosta jeftinija.

 

I jos jedno pitanje za Renne-a, tu se samo misli na NFL paket, MLB i NHL bi ostali na Areni ?

Link to comment

100% Srbije može da ima preko IPTV, 60% preko kabla.

Kome ne treba taj i nema

 

I posle nisi portparol SBB-a :D

 

Nisam te pitao to, nego koliki procenat ima svih tih 7 kanala, ako neko ima total recimo ima 3 kanala, preko nekih drugih imaju i po 2, koliki procenat od svih korisnika ima 7, to sam pitao. Pusti mi te priče, mogu da imaju ako im treba kao da živimo u Švajcarskoj.

Edited by theanswer
Link to comment

nema vise mlb-a na areni. taman sam poceo pratiti baseball i da se upoznajem sa pravilima kad ono nema vise

 

E jbg to nisam znao, na SBBu sam godinama, to kad sam kuci nekad kod mojih bacim pogled na Arenu pa vidim. I ja sad sve manje pratim, onako retko regularni deo i PO i to je to. A to je odma' malo splahnulo kad su ugasili pomenuti ESPN, jer nije bas lako sa streamovima. To su bila zlatna vremena sa ESPNom, jos Philliesi razbijali...  :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...