Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

e decak vec laje,tako da...nadam se da ce povuci na majku sto se karaktera tice...a ova siva boja na nogama mi lici i na nekog ovcara tipa sarplaninac..nemam pojma,nemamo tako velikog psa u okolini ali sve je moguce..

Link to comment

neka ga, neka ide. raduj se. i gledaj da ga nekad posetiš, da vidiš kako se snalazi po engleskama. :)

 

podseća me na jednog mog što smo ga spašavali kad su ga kola udarila, pa bio u azilu, pa bežao i na kraju ga kosmička pravda nanela da postane bečlija. super se snašao. ne liči baš na džonija ostim po bojama i što je iz te bradaste vrste kerova, malo je terijastiji, ali ipak me džoni podsetio sad i likom, a ne samo sudbinom, na njega.

Stigao Džoni u Englesku. Sad je u nekom "vrtiću za pse" da li je to karantin nemam pojma, ali ima par slika sa ostalim cukućima...
Link to comment

Stigao Džoni u Englesku. Sad je u nekom "vrtiću za pse" da li je to karantin nemam pojma, ali ima par slika sa ostalim cukućima...

jeee! bravo za džonija! 

sad sve polako, neka se smesti i upozna drugare. kad ti se opet javi, prenesi nam. :)

Link to comment
  • 2 weeks later...

cekaj, tvoj razlikuje stvari i donosi?!

vau, blago tebi...pa kako si ga naucio?

 

Brzo skopča. Kad dobije novu igračku, dogovorimo se za ime i onda čim prestane da se igra pitamo ga npr. "gde je skočko", kad nađe dobije bravo+nagradicu. Sledeći dan mu ponavljamo "gde je skočko" dok se ne igra, tada zna da se zajebe pa donese kanap ili neku treću igračku, pa čekamo da pogodi i onda opet bravo+nagrada. Treći dan već pogađa ono što tražimo iako su mu sve igračke na repertoaru. Vezano za ovo je naučio i "donesi" i "pusti", s tim da uglavnom neće da pusti nego hoće da se otima za lopticu ili trga sa konopcem. Presmešan je kako je naučio "lezi" pošto je učio na parketu, samo iz sedećeg položaja učvrsti prednje noge, odgurne dupe unazad i sklizne u neku senzualnu pozu. :D Kad mu se naredi lezi na hrapavijoj podlozi, on se napati da to uradi.

 

Počeo je nešto da zajebava oko granula, neće da pojede odmah već izmrljavi tek za nekih sat vremena, i ne pojede uvek sve, ali slisti 2 od 3 dnevne porcije. Nemam pojma da li je prerano da ga spustimo na dva obroka, ne bih mu menjao granule jer uglavnom završi obrok do kraja.

cekaj, tvoj razlikuje stvari i donosi?!

vau, blago tebi...pa kako si ga naucio?

 

Link to comment

Presmešan je kako je naučio "lezi" pošto je učio na parketu, samo iz sedećeg položaja učvrsti prednje noge, odgurne dupe unazad i sklizne u neku senzualnu pozu. :D Kad mu se naredi lezi na hrapavijoj podlozi, on se napati da to uradi.

eh kada bi to snimio i podelio sa nama :lolol:

 

sreli smo  tvoju rasu, samo braon i 6 meseci star sada za vikend....mnogo je sladak, bas je onako i dalje stene, i stenece dlaka...ovaj moj ko mini poni na spram njega, davno dlaka nije bebeca. i delili su zajedno camce sa vodom :) nije ivan bio stipsa :) ...charli se zove ...imam i fotke (naravno :lolol: )

 

nije mi jasno.....kazem mu da mi da sapu, on ode ispod stola. ali kada dodjemo kuci, prvo mu kazem 'stani da obrisem sapice'..i onda ceka da mu obrisem sape...a kad hocu da mi je da...on ispod stola. ispod stola je njegovo mesto gde ga ne diramo nikada...kada napravi neko sranje (pa mu ja kazem na primer 'ma more sikter da ne dobijes batine')...ili kada imamo vece drustvo u kuci pa da bude tu, na oku da nas ima, ali da ima svoj mir. nije mu sto kazna sigurno

 

bio je smesan pre neku noc...(mozda sam vec pisala o ovome...mozda sam nekome dosadna, ali boli dupe)....dosli smo u park....bili sve neki manji kucici, on krenuo da se igra sa njima...iz mraka izlazi napuljski mastif, ja pridjem da ga pomazim, mnogo lep mastif...i samo me neko pita 'hej jel ono tvoj pas?'. okrenem se, a ovaj moj dignutog repa, kaska ka izlazu iz parka, ko veli 'I didn't sign up for this shit' :lolol: ... vratio se naravno kada sam ga zvala...pa se nesto sramezljivo upoznavao sa njim. a jes impresivan bio. mastif

Edited by mustang
Link to comment

eh kada bi to snimio i podelio sa nama :lolol:

 

sreli smo  tvoju rasu, samo braon i 6 meseci star sada za vikend....mnogo je sladak, bas je onako i dalje stene, i stenece dlaka...ovaj moj ko mini poni na spram njega, davno dlaka nije bebeca. i delili su zajedno camce sa vodom :) nije ivan bio stipsa :) ...charli se zove ...imam i fotke (naravno :lolol: )

 

Daj bar jednu iz čamca da vidimo jazu i antilopu. : )

 

Evo ga, imam neki snimak kad je tek naučio da legne, još mu je kamera krala pažnju.

Link to comment

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!
:wub:


:thumbup:


kakva guza hahahahaha :) momcilo momcilo ! :) omg!!! pa ja cu ovo da vrtim ceo dan danas :) :isuse:

samo je njemu jasno zasto tako radi hahahhaaa :D :lolol:

nisu delili chamac nego chamche za vodu :)


p.s. moram da pobrisem smajlice sto sam stavila, ppp mi ogranicava broj hahahaahha...izgleda moze svuda samo po jedan...bilo ih je redovi

You have posted a message with more emoticons than this community allows. Please reduce the number of emoticons you've added to the message

samo da smanjim fotku od juce...

 

ivan i charlie na hiking

 

ivan blazeni (samo dovlaci u krevet....bude li jos nesto doneo nateracu ga da spava u svom krevetu) ..to ja lazem samu sebe :lolol:

Edited by mustang
Link to comment

joj, kakvi su, komedija  :wub:  ova musava curica kao da je povukla na nekog pulina, sve mi izgleda bice zajeban igrac :D

 

imam jednu barabu, ista ova od gore. dupe mi pomera...

zasto kazes da su pulini nezgodni? ima li nesto sto ja ne znam o njima (a trebao sam saznati pre nego sto sam ovu sotonu doveo kuci iz azila :))? 

Link to comment

Nisam rekla za puline nego mi ta mala izgleda kao da će biti karakter:p

Što se pulina tiče, koliko sam ja u toku, imaju energiju za 6 pasa, non stop u pokretu, traže prostor i istrčavanje, ako se dosađuju sami u stanu mogu da postanu jako kreativni :D

U svakom slučaju druže, najebau si;)

Link to comment
  • 2 weeks later...

kada je jednog dana ivana donela medu, a ivan ga je odmah uzeo znajuci sa je to za njega namenjeno, taj dan je ivana poljubila ivana u usta. to je bilo pre 3 nedelje.

zadnjih par dana se muz i ja namerno ljubimo da bi on uleteo kod nas pa i on se tu gurao da i njega ljubimo.

 

od juce drzi onog medu na vidiku i uhvacen je vec dva puta kako ga zagrli i ljubi. ne lize nego kao da oce na sitno da mu gricka njusku ali u stvari ne gricka.

 

pa se ja sada pitam da li on pokusava da se ljubi sa medom kao muz i ja, ili mu nedostaje ivana koja ga ljubne u usta?

valjda ste me razumeli haahhahah :D

Edited by mustang
Link to comment

Kosio jutros travu u nekoj bašti, u dvorištu pored tik uz ogradu dva odrasla staforda u boksu, ograda boksa od armature. Kako je to krenulo da laje kad priđem ogradi...onda su krenuli da udaraju u armaturu glavom, ali baš ono udara da probije. Jezivo.

Link to comment

Nisam rekla za puline nego mi ta mala izgleda kao da će biti karakter:p

 

 

 

da znas da se ispostavlja da ce biti karakter..ona je zivahna,laje,igra se sa mamom,prevrce,luduje a on je 1 melaholik,samo sedi sa strane,pomalo se igra ili se povuce u neko cose kada se ove dve igraju...ali sve u svemu nju smo udomili ..ostaje jos on

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...