Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Videh da sam pominjan vezano za macke pa bi bila greota da ne ispricam nesto posle ovog sto vice mama (ako vec nisam)

 

Svojevremeno sam imao belog macora sa plavim ocima. Lep kao lutka ali je uvek imao problema sa vidom. Nekako je umeo da se popne na krov merdevinama ali nikako nije znao da sidje. Dodje do merdevina i zove da ga spustis.

 

Al sto je on znao da kaze mama :) Jedva da provalis da nije covek. Provalio valjda od mene i sestre i onda je redovno cimao moju majku mama.

 

Jednom se desilo da neki caletov kolega treba da prenoci u Beogradu i sad da ne bi placao hotel mi ga pozovemo kod nas.

 

Negde u gluvo doba noci moj mackonja hoce da sidje sa krova i dolazi na vrh merdevina i pocinje da arlauce - maaaammmaaaa

 

Ovaj se naravno budi i sav u soku gleda kroz prozor i vidi moju majku kako se penje na merdevine da spusta macku sa krova :)

 

Mora da mu je bilo zabavno dok nije provalio sta se desilo.

Link to comment

katamaran, ne mos ici, zamenik ti nije kvalifikovan :happy:

 

 

 

 

 

 

e. i ja sam ranije, kad macke polude u februaru, mislila da to urlaju deca,

Edited by Sara
Link to comment

Radim juce bekap fajlova na svom laptopu...i dodjem do onog sistemskog foldera za slike ("Pictures"). I vidim, ima neki pod-folder, "Camera Roll", pokazuje da ima fotografija u njemu, mislim sta je ovo, ne secam se toga...otvorim i imam sta da vidim - facu svoje macke u krupnom profilu. Shvatim da su u periodu od nekoliko meseci prosle godine macke, dok su se pentrale po laptopu, gazenjem po tastaturi vise puta aktivirale kameru i napravile sebi fine portrete...

Link to comment

:D

 

 

 

da dodam moj slucaj, Kavali mace koje sam cuvala do udomljenja

 

12191471_10208452731022946_8955532700407

 

aktivirala 97 programa u toku jedne dremke

u pozadini pecaljka koju sam napravila za izmoriti je pred spavanje, inace nocu nije bilo mira od nje

Edited by Sara
Link to comment

Uuu meni su redovno tako aktivirali onaj snip program za screenshotove pa otvore jedno 500 prozora (bukvalno; valjda samo legnu ili stanu na odgovarajuci taster), srecom postoji opcija da se grupisu i kaze "close all" :D ali pravljenje portreta je novi momenat

Link to comment

Ne secam se da sam moje momke nesto posebno hranio posle.

 

Zajedno su isli na sterilizaciju. Najproblematicnije je kad krenu da se bude iz anestezije pa se isprepadaju sto ne mogu da stoje na nogama i onda bi da odu negde a ne mogu. Tih par sati ih posebno treba paziti.

 

Zenkama je neuuporedivo gora operacija pa mi je i zenkica 3-4 dana posle operacije vrsljala po krovu. Ne smem da se zakunem al mislim da su ovi isto vece ili sutra izlazili napolje.

 

Pitaj veterinara al mislim da je kod macora sterilizacija bas minimalna intervencija. 

 

Tuga mi bila za sterilizaciju al je moralo.. Ova svaki cas trudna a momci krenuli da se mlate.

 

edit: kroz maglu se nesto secam da je posle anestezije bitno da imaju dosta vode. Boldovacu ovo iako nisam 100% siguran

 

edit 2: ovo zvuci logicno

 

https://www.operationpets.org/post_op.php3

Edited by katamaran
Link to comment

Sad se cuo sa vetom, kaze da je sve proslo u najboljem redu, da je odusevljen Gashmanovim ponasanjem nakon budjenja iz anestezije i da takvom filozofskom miru kod macaka nakon operacije jos nije prisustvovao. Upravo s cetvoricom drugara istovarujem iz kuce kamen koji mi je pao sa srca pa posle odoh da vratim Gashu kuci.

 

Moj Gashmanijski djavo. :wub:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...