Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

Bosanski-bluz-Bogdan-Tirnanic_slika_XL_2

 

 

dobar je Tirke, tek sad se vidi koliko su okrnjeni ovi što su došli iza njega, nenačitani knjiga i stripova, nenagledani filmova. Opet, Tirketova citiranja imaju smisla, za razliku od recimo Bazdulja koji ima taj fundus konzumirane muzike, knjiga, filmova ali on na to pravi reference samo da bi se iskurčio šta je pročitao, ali slabo je šta shvatio, a pogotovo nije shvatio kako da poveže pročitano i ono o čemu piše. 

Link to comment

 časopis Sic!

 

a dobro, i to je ekipa u kojoj se njih par međusobno tapšu po ramenima a svi ostali su, naravno, sranje. nakon izvesnog vremena  postali su - bar što se mene tiče - iritantni, između ostalog i zbog neumornog kopiranja Kišovog polemičkog stila iza ČA. 

 

 

inače, ako smem primetiti, na temu Tirketove knjige imaš jednu nepotpunu rečenicu a ostatak posvećuješ Muhi. u momentu sam se setio Symeta i uhvatila me neka nostalgija. 

Link to comment

moja_borba_tom_1_vv.jpg

 

 

 

:Hail:

uhhh lebe mekani

 

 

 

ovo sam prijavio kad sam počeo da čitam, ali mislim da zavređuje još jedno pominjanje pošto me je kao retko koja knjiga koju sam pročitao potpuno izula iz cipela.

svako ko bude dobije priliku, a ima mogućnost(prva 3 od 6 štampanih tomova imaju 1501 stranu) obavezno neka započne, sigurno neće  ni odustati, a kamo li razočarati se.

 

krenuo sam u neki plot, ali mislim da je bolje od toga link ka dva teksta, za probu. 

prešlicavanje

teofil u vremenu

 

 

još jednom

:Hail:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

a dobro, i to je ekipa u kojoj se njih par međusobno tapšu po ramenima a svi ostali su, naravno, sranje. nakon izvesnog vremena postali su - bar što se mene tiče - iritantni, između ostalog i zbog neumornog kopiranja Kišovog polemičkog stila iza ČA.

 

 

inače, ako smem primetiti, na temu Tirketove knjige imaš jednu nepotpunu rečenicu a ostatak posvećuješ Muhi. u momentu sam se setio Symeta i uhvatila me neka nostalgija.

 

Zato što Tirketa čitam, prošao sam par tekstova a sa Muharemom sam završio, nakon Koncerta, više su mi se dopali Pločnici :D

 

Iskreno, taj Sic sam uglavnom čitao zbog solidnih hejtova prema tim vikend ljubavnim romanima, recenzije, čisto da vidim da li ima neko kome su slični sentimenti prema pročitanom, nisam baš čitao cijele sveske

Link to comment

Bosanski-bluz-Bogdan-Tirnanic_slika_XL_2

 

 

dobar je Tirke, tek sad se vidi koliko su okrnjeni ovi što su došli iza njega, nenačitani knjiga i stripova, nenagledani filmova. Opet, Tirketova citiranja imaju smisla, za razliku od recimo Bazdulja koji ima taj fundus konzumirane muzike, knjiga, filmova ali on na to pravi reference samo da bi se iskurčio šta je pročitao, ali slabo je šta shvatio, a pogotovo nije shvatio kako da poveže pročitano i ono o čemu piše.

Realno Tirnanić i najpijaniji i najraspadnutiji je za ove potonje akademik bogotac i Platon i Sokrat...
Link to comment

:Hail:

uhhh lebe mekani

 

 

 

ovo sam prijavio kad sam počeo da čitam, ali mislim da zavređuje još jedno pominjanje pošto me je kao retko koja knjiga koju sam pročitao potpuno izula iz cipela.

svako ko bude dobije priliku, a ima mogućnost(prva 3 od 6 štampanih tomova imaju 1501 stranu) obavezno neka započne, sigurno neće  ni odustati, a kamo li razočarati se.

 

krenuo sam u neki plot, ali mislim da je bolje od toga link ka dva teksta, za probu. 

prešlicavanje

teofil u vremenu

 

 

još jednom

:Hail:

Uhh sad me podseti...

Samo sto imam jedno 5-6 knjiga da procitam pre toga  :isuse:  :isuse:  :isuse:

Link to comment

мислим да карл уве нимало не брине о очувању животне средине.

naprotiv, ima jedan deo gde piše o ”šoku” kad se preselio da živi u stokhilm iz norveške kako je imao dramu sa smećem i razvrstavanjem otpada. obojeno staklo u jednu kantu, staklo vulgaris u drugu, pet u treću i tako redom...

 

a ima knjige i u .pdf

:fantom:

Link to comment
  • Meazza featured this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...