Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Ti Tojagici super momci, iz cestite porodice, mamika im snajderka fina zena i nema nikakve veze sa vladajucim garniturama. Mogao bih trac da bacam do ujutro, ali jedan koji je na mene ostavio jak utisak - Secam se scene od pre 15ak godina dok sam picopevcio po Lacarku, prisustvujem prijateljskoj raspravi dve struje SPOa, i prvi put video kako izgleda termin "udario ga i izuo iz patika", i kako covek dobija noz u srce(i prezivljava). Akteri, Tojagic mladji i mladji brat nekadasnjeg nacelnika sremskog okruga. 

Srbija i tema o organizovanom kriminalu...  :isuse:

Link to comment

i ko je sad vodja partizanovih navijaca krimos broj 1 na jugu?

cije ime sledece da ocekujemo u vestima?

 

nesto mi ovi pomocnici mutavog ne ulivaju poverenje u smislu da poseduju taj 1 intelekt potreban za prvog medju jednakima

 

ko da je bitno. ime može da bude različito, sistem ostaje isti. velja je bio mutavom najbolji ortak, on je tu, ne znam ko je od te ekipe na slobodi, ko još leži za onaj vavićev kafić, ima tu kandidata, možda i tribina izrodi nekoga a ne znam ni koliko kića ima da leži još za tatona, on bi u budućnosti mogao da bude jedan jak kandidat.

Link to comment
  • 3 months later...

jbt. ovaj rebić direktor policije je kreten za medalju, evo ga u™ dnevniku i priča priču kako je trend smanjenja krivičnih dela od 2012. i sve neke slične priče, a ovde je bukvalno na vlasti stranka organizovanog kriminala

 

mi smo amerika™ ko nam je na čelu najznačajnijih državnih institucija

:isuse:

Link to comment

Ма дебилчина.Он када проговори постаје одвратан.Чуј смањење кривичних дела.Недељно по пар мртвих нама је изгледа смањење.

Link to comment
  • 3 weeks later...

 

Kako saznaje N1, rano jutros izbio je požar na splavu Freestyler. Prema nezvaničnim saznanjima, splav su zapalila dvojica napadača koji su se klubu približili čamcem i bacili na njega zapaljive materije. Potom su pobegli, takođe čamcem, prema Brankovom mostu.

Samo nekoliko minuta kasnije, s druge strane reke, kod Beton hale, bačena je ekspozivna naprava na klub Tilt.

Za sada nema informacija da li su ova dva napada povezana. Najmanje jedan isti vlasnik rukovodi i klubom Tilt i splavom Freestyler

 

kriminal se izgleda ozbiljno organizuje, planiranje, realizacija, sinhronizacija, brodovi...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...