Jump to content
IGNORED

Uređenje interijera


Mister No

Recommended Posts

da, to mi je bila alternativa, za spajz. odnosno, ne mogu klizna, ali moze neka harmonikica-paravan, jednom sam to imala, drveni ram, prevuceno sukno, meni to super izgledalo. za kupatilo mogu klizna, samo se namece pitanje zvucne izolacije (ne da iko proizvodi neprijatne zvuke, nego cisto zbog eventualnog kapanje vode ili tako nesto :fantom:)
Pa i ova "obična" vrata imaju bulja zvučnu izolaciju, posebno sa akustikom kupatila.
Link to comment

KM ne znam da li na vrh tvog aspiratora moze da se namontira vako stogodSemi-Rigid-Vent-Duct-Tubing-4396010RP-01200221.jpgSemi-Rigid Vent Duct TubingOnda to moze da se sprovede gde treba1323513067_289983286_11-Aluminium-Flexible-Duct-Chimney-Ducting-Pipe-.jpgVerovatno je to ovo sto prica CTale.

Link to comment
par pitanja:1. aspirator. volela bih ovakav MISSY%20IX.A.60_1.jpgali cini mi se da postoji problem sa montiranjem, a to je da je polozaj sporeta malo vise desno u odnosu na onu rupu na zidu na koju se prikljuci aspirator (sporet ne moze da se pomeri levo). cini mi se da je to neresivo, posto ova cevka na vrhu apsiratora deluje dosta pravolinijski. ako neko ima iskustva sa moniranjem takvog aspiratora, neka potvrdi/opovrgne moje slutnje. majstor koji je bio da razgleda kuhinju i uzme mere nikad nije montirao takav aspirator, samo one plocaste.hvala :)
fleksibilna cev svakako prolazi unutar konstrukcije aspiratora i kaci se za onaj ventilacioni otvor, no to nema veze sa tvojim problemom. ako nikako ne mozes sporet da pomeris tacno ispod otvora, opcije su: 1. da se stub aspiratora skrati (mislim da to moze jer obicno su ti stubovi "dupli", pa se jos jedan izvlazi iz onog osnovnog), i da onda iznad napravis element u koji bi se nastavila ona fleksi cev i unutar tog elementa bi mogla da skrene i dodje do otvora za ventilaciju. to podrazumeva da taj element bude zatvoren, tj da neces moci da ga koristis za bogznasta, bar taj njegov deo gde prolazi cev.2. da se stub aspiratora prosece sa strane, pa da se neposredno uz njega opet postavi drveni element u koji bi crevo skrenulo do otvora. nisam ovo mozda najbolje objasnio, a nemam ovde sliku kako je kod mene, okacicu kasnije.nemam bolju sliku sad. 4226_79622496903_755791903_1648188_104019_n.jpgelem, gore neposredno uz pocetak stuba vidi se drveni element, kada se postavi tako, ne vide se rupe na njemu i aspiratoru, a ni crevo. sa tim gornjim delom aspiratora moze inace da se radi svasta, jer on se obicno ne fiksira, samo sluzi kao maska. Edited by garoviks
Link to comment
par pitanja:1. aspirator. volela bih ovakav MISSY%20IX.A.60_1.jpg
Imao sam identican problem koji je nemoguce resiti.Savijena aluminijumska cev za odvod morace da se vidi, ali to nije nuzno ruzno. Raspitaj se za jacinu aspiratora (treba uzeti sto jaci) i buku koju pravi (treba uzeti sto tisi).
Link to comment

Iz iskustva: slovenački UnitasDobar buy u radnji ispod Balkanske, pored Argus tursa. Za klasu mi je pouzdaniji od Armala. Again, iskustveno.Cena oko 7k.Vredi uložiti u dobru bateriju. Postoje i one ultrasenzitivne koje vrlo precizno regulišu mlaz. Neki nemački brend je u pitanju, ne mog se setim, al se sećam cene od nekih 13k na tom istom mestu.Zapravo, najsličnije je ovome.

Edited by Lynn
Link to comment

Armal je kvalitetan, nema spora, ali je cenom dosta iznad nekih podjednako kvalitetnih... Ja sam uzeo sebi slovenačke Termotehna Maribor, Tea im se zove linija sanitarnih armatura, bilo ih je u Merkatoru, Rodi, Uradi sam, pre nekih 4-5 godina su bile jeftinije od sličnih Armalovih za 30-40%.Diplon bih izbegavao, kineska roba. I sve na čemu piše Italy, Italian design i tako to a da pri tome košta ispod 3-4 hiljade dinara.

Link to comment
a da ti malo nazoves one iz ceresit radne akcije? :lol: kad kupis dobru, javi koju si kupila, meni siklja na sve strane.
Tu radnu akciju mogu da ti posaljem na gajbu imam vezu ;) , ali ekipa moze da popije i pojede ....
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...