Jump to content
IGNORED

Deadwood


Musharaf

Recommended Posts

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mil@n

    14

  • MiddleClass

    10

  • mustang

    10

  • Musharaf

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...

Sinoć sam gledao Juznjacku utehu i bacim pogled na glumce i na moje iznenađenje saznam 

Powers Booth preminuo još u maju .

Neka je laka zemlja mister Toliveru

13880867_G.jpg

 

ps. sviđa mi se ime Toliver kada nabavim nekog džukca to mu sleduje 

Link to comment
  • 10 months later...
  • 4 weeks later...

Odgledao konačno posle dugog dugog odlaganja. Prava televizijska zabava u najboljem smislu te te reči. Mnogi likovi i dijalozi genijalno napisani.  Jedino što mi je šerif, kako je serija odmicala, počeo dide nonu stvar. Kraj i kao takav ima neku poentu, ali mi je više utisak da su ostavili prostora i za nastavak, kog iz nekog razloga nije bilo. 

Link to comment
1 hour ago, Durruti said:

Odgledao konačno posle dugog dugog odlaganja. Prava televizijska zabava u najboljem smislu te te reči. Mnogi likovi i dijalozi genijalno napisani.  Jedino što mi je šerif, kako je serija odmicala, počeo dide nonu stvar. Kraj i kao takav ima neku poentu, ali mi je više utisak da su ostavili prostora i za nastavak, kog iz nekog razloga nije bilo. 

 

Kao i ostale HBO serije, kvalitetno ali nažalost bez masovne popularnosti, a veliki budžeti teraju na prekide. Biće film uskoro.

Link to comment

Deadwood je izasao pre "zlatnog doba" serija, popularnost TVa je tada bila manja, serije su bile manje privlacne holivudskim glumcima i manje kinte se ulagalo.

Sopranosi i Zica jesu obavili svoje, ali su znatno jeftiniji produkcijski od Deadwooda i jos nekih koje su kidale, ali prosle ne toliko zapazene i zbog toga zauvek napustene (Carnivale, Firefly, Arrested D).

 

Danas bi Deadwood bio hit ranga Walking Dead i verovatno bi docekao xy sezonu i to da postane obicno TV smecje.

Link to comment

Dedvud se delimično preklopio sa Sopranosima i Žicom, sa kojima počinje to "zlatno doba", mada je i u tom "zlatnom dobu" malo šta snimljeno što je i prići Sopranosima, Žici pogotovo, iako se za potonju baš i ne može reću da je bila masovno popularna.

GoT su već druga priča, imaju taj momenat knjiga kao predloška, plus gotovo neukusan marketing na stvaranju hajpa, tipa izlaska novog modela ajfona.

Sticajem okolnosti, Dedvud sam pogledao tek sad, pa mi lakše sagledati kakva je avangarda bio i koje sve kasnije snimljene serije su pozajmljivale i kraduckale od Dedvuda. 

Uostalom, da je isti takav snimljen i danas, i dalje bi bio odlična serija.

Link to comment

Ko da pričamo o nečemu sa džon vejnom, iz te epohe.  Dedvud je prosto nedovoljno filmičan a što se tiče kvaliteta, da, glupo zvuči, ali prekvalifikovan.

Za soprane i žicu kapiram da je još momenata, mimo suvog kvaliteta, rezultovalo ogromnom [opravdanom] popularnošću. 

Meni su inače te tri serije, uz obogaljeni karneval, nešto najbolje od televizije ikada.   

Link to comment
27 minutes ago, ToniAdams said:

Ko da pričamo o nečemu sa džon vejnom, iz te epohe.  Dedvud je prosto nedovoljno filmičan a što se tiče kvaliteta, da, glupo zvuči, ali prekvalifikovan.

Za soprane i žicu kapiram da je još momenata, mimo suvog kvaliteta, rezultovalo ogromnom [opravdanom] popularnošću. 

Meni su inače te tri serije, uz obogaljeni karneval, nešto najbolje od televizije ikada.   

 

Prvi put čuo za ovo https://www.imdb.com/title/tt0319969/?ref_=fn_al_tt_1

 

Deluje kvalitetno ,zaokružena priča ili prekinuta u cvetu mladosti ? 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...