Jump to content
IGNORED

Supernatural


mandingo

Recommended Posts

  • Replies 507
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    81

  • Arkadija

    78

  • MiddleClass

    74

  • Filipenko

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

Crno - bela epizoda :Hail: :Hail: :Hail: Iako mrzim kad se tok glavne radnje secka ovim nebitnim pricama, ovaj put je bilo odlicno. Od ideje epizode do muda da se prica o klasicima horora jednostavno napravi crno-belo, pa preko dekora koji se sastoji iz Oktoberfesta u Americkoj selendri - sve je izvanredno.

Link to comment

Ova epizoda je genijalan primer zašto tvrdim da sam ostario.Super je ideja, omaž je dobar, stil je odličan, retro fazon vrlo, vrlo dopadljiv, Oktoberfest totalno sulud, potkačeni su glavni stereotipi horora, Din je hteo ponovo da izgubi nevinost koju su mu anđeli vratili :lol: - a meni sve to na gomili jednostavno dosadnjikavo. Dajte glavnu radnju, bre!

Link to comment
Super je ideja, omaž je dobar, stil je odličan, retro fazon vrlo, vrlo dopadljiv, Oktoberfest totalno sulud, potkačeni su glavni stereotipi horora, Din je hteo ponovo da izgubi nevinost koju su mu anđeli vratili :lol: - a meni sve to na gomili jednostavno dosadnjikavo. Dajte glavnu radnju, bre!
i mene ova epizoda smorila.fora je da sam se istripovao da iza cele price stoji moj omiljeni negativac Trikster, a ne psihicki labilno cudoviste koje je u svojoj bolesti sarmantno. plus, sto sam skoro cele nedelje malo-malo nagadjao u kom ce se pravcu razvijati glavna prica koje u ovoj epizodi nema ni od korova.
Link to comment

Din je post'o pičkica, duda, duda,Din je post'o pičkica, hej duda dej...OBAVEZNO agasiti™ prozor kada se pojave imena producenata na crnoj pozadini pri kraju, jer iza toga sledi spot Jensen Ackles-a...:D

Link to comment
Eye of the tiger na kraju. :lol:
Sad sam dobio trip da su se ovakve stvari radile i ranije, a ja mozda gasio...
Demon shine u Samovom oku nam govori da se stvari od sledece episode zahuktavaju.... to, i spojler koji sam procitao. :rolleyes:
1) Smradina si neopevana sto si ovo napisao pre nego sto je iko pogledao epizodu.2) Kako ce ovo dobro da se zakuva, postaje nepodnosljivo cekati...
Link to comment

jebes homer simpsona, glupana i tupana, rona burgundija i brika, din vincester je taj koji moze najjace da te nasmeje!ne pamtim kada sam se ovoliko kezio. ova epizoda je najjaci dokaz da i stvari koje nemaju veze sa glavnom pricom razbijaju vuglu i odusevljavaju maksimalno.o jebote smejacu se ceo dan

Link to comment
Sad sam dobio trip da su se ovakve stvari radile i ranije, a ja mozda gasio...1) Smradina si neopevana sto si ovo napisao pre nego sto je iko pogledao epizodu.2) Kako ce ovo dobro da se zakuva, postaje nepodnosljivo cekati...
Najsmesnije je to da je Kripke najavio 'iznenadjenje' na kraju ove epizode. Celu Nedelju su ljudi na netu nagadjali sta ce to biti. Ko? Gde? Zasto? Cliffhanger? Na kraju - Din objasnio. 1) Jebiga, posto sam gledao baseball, te veceri sam ostao budan dovoljno dugo da sacekam epizodu na irfree.com, pa sam je odmah odgledao, verovatno sam utripovao da su svi loodaci poput mene. 2) Apsolutno... da nije Heroes i povratak Kristinice u isti ovog Ponedeljka/Utorka, tesko bih docekao Cetvrtak/Petak.
Link to comment

ah sto volem mastovite epizode Supernaturala. narocito kad imaju jake pouke tipa "ne jebe lep nego uporan". :heart: sjajna epizoda stvarno. meni bio mnogo sladak suicidni plisani meda.

Edited by nixolaus
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...