Jump to content
IGNORED

Lord Of the Rings


bigvlada

Recommended Posts

Volim vas puno   :wub:   :P

 

 

Meni Watchmeni odlicni, BvsS i Wonder Woman ok, a Men of Steel nisam gledao. 300 su uzasni i original i nastavak, Suicide squad takodje. Deluje ovako kad nabacam da ce promasiti, ali nada poslednja umire :D.

 

Snajder nije rezirao Suicide Squad, Wander Woman i nastavak 300, bio je producent na sva tri, ima deljeni story by credit za WW i za scenario za nastavak 300. 

 

 

Bolje je ne ulaziti u taj sladž-dc odnos, ne bih ja to uzimao za ozbiljno :lolol:

Ako mene pitate možda bih pre dao čoveku koji je režirao 1 panov lavirint, što je i beše i bila ideja za hobite pre nego što je džekson rešio da javno propada -_-

 

Sto? Vrlo je ozbiljno :D Gotivim ga opasno, ima covek muda i fura svoj fazon koji mi se dopada i generalno ga boli kita. A i kod 300 bolji je film od stripa. 

 

A slazem se i pridruzujem predlogu da i Giljermu del Toru mozemo ovo dati da radi. Sta vise, greota jer sto na kraju nije on radio Hobita nego je Dzekson. 

Edited by Sludge Factory
Link to comment

I ja isto, ali ta prva knjiga su u stvari tri knjige, praktično word for word prepričavanje Tolkina.

 

Navodno se u kasnijim delovima autor upustio u originalnije palamuđenje, taj njegov svet je kao daleka budućnost Zemlje pa se nalaze neki artefakti današnjeg doba, bla bla. Džabe mu sve, nije bilo šanse da to čitam.

 

Кад си био младунац. за нас је маторце Мач је једноставно био доступан. Ову другу имала је библиотека у мојој вароши само у једном примерку и то на одељењу за одрасле. Иначе, причао ми је Жика Богдановић историју издавања обе књиге у Титостану.

ja sam kao klinac prvo procitao sanaru pa onda lotr, tako da mi je knjiga ostala u lepoj uspomeni.

Плус ту су били Ерлик и Доријан Хокмун.

 

Moj LOTR je imao dostojanstveno neilustrovane korice, tamno plave, da iz daljine deluje kao da čitaš Bibliju.

 

Zato je Nolitov Hobit imao onu tragičnu naslovnu stranu, gde mame čitaoca zavodljivo dekoltiranim konjskim dupetom.

 

DZ-R-R-TOLKIN-HOBIT_slika_O_44616369.jpg

 

Баш тако мислио сам да је нека досада као Лорна Дун или Рат дугмића.

Gospodar-prstenova-1-3-Tolkin_slika_O_62

 

 

Gospodar-prstenova-Dz-R-R-Tolkin_slika_X

Имам прво издање америчко Силмарилиона. Нашао сам га крај канте за ђубре у апартманстском комплексу за студенте постдипломце у Принстону пре 12 година.

Link to comment

Плус ту су били Ерлик и Доријан Хокмун.

 

 

Jao, najbolja dela Majkl Murkoka. Obožavao sam te knjige

Mogao je Amazon Hokmuna da ekranizuje

Link to comment

Имам прво издање америчко Силмарилиона. Нашао сам га крај канте за ђубре у апартманстском комплексу за студенте постдипломце у Принстону пре 12 година.

 

Ahm  :fantom:

Link to comment

Bolje ne puštajte Murkoka na Tolkinov topić, hoćete opet da vam kačim onaj njegov esej u kom je dedu i njegovu pastoralu istranžirao kao Moore superheroje...

То што је Муркок чобабин будала не значи да му романи нису добри. Ррлик је идеалан за тв серију.

 

Ahm  :fantom:

?

Link to comment

I kad je bio u biblioteci, gospodar prstenova se nije olako davao deci.

 

Mene su prvi put otkačili sa nema. Pa su mi posle godinu dana dali.

 

Još se sećam hodanja uzbrdo po snegu do kuće i čitanja o Bilbovoj oproštajnoj zabavi

Link to comment

I ja sam se namucio, dok sam isti nasao u lokalnoj biblioteci (sesti razred). Trecu knjigu sam procitao kasnije, posto je neko maznuo jedini primerak. -_-

Код нас су мазнули први том.

Link to comment

Video sam haljinu (usku vrlo) sa printom mape Srednje zemlje na, blago rečeno, bucmastoj devojci. 3D mapa, vrlo zanimljivo  :lolol:

 

edit: eve je 

 

BlackMilk_Middle-earth_promo12.jpg

 

 

Ja b' je odmah....oženio.  :wub:

 

Ako je bogata i situirana, i udao bih se.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...