Jump to content
IGNORED

Ray Donovan


mustang

Recommended Posts

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mustang

    32

  • vookela

    26

  • MiddleClass

    12

  • John Coltrane

    12

Sto Fini nosi uvek kaput i umotan je vise nego drugi glumci?

 

PS Rej se nasmejao :-)

 

slučajno poslato sa TT

 

 

rej se nasmejao vise puta, ali je banci usrao svetski.

Link to comment

rej se nasmejao vise puta, ali je banci usrao svetski.

Da, ispo je jajara. Onaj tip sto glumi popa ima neki plan na dugi rok ali ne mogu da ga provalim

 

slučajno poslato sa TT

Link to comment

Da, ispo je jajara. Onaj tip sto glumi popa ima neki plan na dugi rok ali ne mogu da ga provalim

 

slučajno poslato sa TT

 

hoce da sazna ko je ubio popa i zakopao kod gradilista bolnice

Link to comment

To, ne znam ciji je. Pandur ili osvetnik. Mozda je popov vanbracni sin (iz Pečuja) :-)

 

slučajno poslato sa TT

 

Vidim da još imaš malo postova, pa da te upozorim da su meni na ovom topicu već obrisali čitav niz takvih replika. Ako hoćeš da ti ostanu, budi malo oštriji u skladu sa uhodanim lokalnim temama, inače odoše replike. Dobra ti je ova poslednja rečenica, možda te spase od brisanja...

Link to comment

Povlacim rani skepticizam prema Holmsovoj, sve mi je gotivnija. Ona crna usta i crna proteza su prejebena kombinacija, kao vestica, samo metla fali. Sasvim lepo nosi svoju pricu.

 

McShanova uloga mi je za sad skroz neintrigantna, kao ima pare i to je to, nadrkan je s vremena na vreme. Bojim se da su mogli bolje da iskoriste njegov talenat, no mozda i preterujem...

 

Evo pala temperatura u Srbistanu, mustang, middle, ducca-samo zbog vas zavrsavam prvu sezonu.

Druga je mozda i bolja.

Edited by ducca
Link to comment

odgledah prve 4 epizode najnovije sezone i moram da kažem da me je Rej načisto smorio. njegov lik nikud ne ide i jezivo je dosadan. Liev nabacio facu u s01e01 koju od tada nije promenio. okej, strong silent type, ide rešava probleme, radi šta se uraditi mora, pesniči se i ima 1 žensku po sezoni. i tako tri godine. i šta s tim, kuda? totalno me više nije briga za njega :yawn:

sa druge strane, svi drugi likovi su zanimljivi(ji). i Banči i Teri i Miki, na kraju krajeva i žena i deca na Reja. odavno rekoh da bih gledao spinof sa Mikijem kao glavnim likom, sad već postaje imperativ da ili nešto urade sa Rejevim likom ili da ga izbace. ladno bi mogli da ga zamene onim kerom i da nastave seriju sa fokusom na Mikijev biznis i Bančijevu salu za fizičko. izbacili bi namrštenog deus ex machina rešavača problema i dobili 1 super ljudsku seriju.

Edited by malkin
Link to comment

Odgledao sam samo prvu sezonu, beše solidna ali su već pred kraj počeli da gube ritam. Pomislih da sve to prilično ne vodi nikuda pa sam lepo batalio...pogrešna procena kažete?

Link to comment

Joj kraj prve sezone, zadnjih par scena u E12- kakvo holivudsko smece :puke:

Ovo mi uopste nije trebalo posle razvlacenja sa TD.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Druga sezona -

 

 

Miki i delfin scena u Mexicu jel to radjeno drvenim bojicama? Ray seta po zgradi FBI kao po svom dvoristu.Ezra se svih 12+2 epizode non-stop pita sta Rej radi povodom Mikija i da li sve drzi pod kontrolom. Zena ubacila u trecu-Karmela Soprano fazon. Prosto se pitam sta me sprecava da pogledam neki dobar film posle duzeg vremena, umesto sto sabijam 2 epizode klasicne US boze.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...