Jump to content
IGNORED

Dizajn Worldwide


iDemo

Recommended Posts

Hans Christian Andersen. The Snow Queen
... jako:)@Hef&Barcelona Chair: To ti je kao da kazes za visoku, zgodnu, lepu, duhovitu i talentovanu zenu da je, zbog tih osobina, neprakticna. Naravno da je neprakticna:)ne kazem da je stvar ukusa - dobar dizajn je, jednostavno, dobar dizajn. Najprakticnija stvar za izlezavanje i sedenje je Lazy Bag - ali ne pleni u prostoru. Edited by CowBoy
Link to comment
Ruzna je za sve pare :-)
ha, ha, a zamisli da sam platila punu cenu?!nego, u poverenju, ova lepotica ,u mojoj biblioteci, sa svim onim hardcover knjigama se baskari kao neka gizdava snasa.loungeza2.jpgBy [url=http://profile.imageshack.us
Link to comment
... jako:)@Hef&Barcelona Chair: To ti je kao da kazes za visoku, zgodnu, lepu, duhovitu i talentovanu zenu da je, zbog tih osobina, neprakticna. Naravno da je neprakticna:)ne kazem da je stvar ukusa - dobar dizajn je, jednostavno, dobar dizajn. Najprakticnija stvar za izlezavanje i sedenje je Lazy Bag - ali ne pleni u prostoru.
:lol: dobro ti je ovo!
Link to comment
:lol: dobro ti je ovo!
:DKaze se da dobar dizajn izlazi iz funkcije predmeta - dakle, da oblik koji se razvio iz funkcije upotrebnog predmeta mora da bude dobar. Dobar primer za to je, u industrijskom dizajnu, escajg. (escajg je, uz stolicu, jedan od najtezih dizajnerskih zadataka - kako napraviti originalan dizajn necega sto je stolecima u svakodnevnoj upotrebi u najrazlicitijim oblicima i materijalima ?).Po meni, Barcelona Chair je sasvim udobna (isprobao, :), mada je nemam u stanu) funkcionalna i vizuelno interesantna. Inace, gore opisanoj dami mnogo ravnopravnije konkurise (odnosno, medjusobno se dopunjuju) dobra arhitektura , exterier, enterier, sve jedno.Ovde ima interesantno dizajniranog escajga (Studio Mutlu+Milano) Edited by CowBoy
Link to comment

Taman sam hteo da trazim neki ref. kad ti dodao link. :)Studio Mutlu+Milano, evo cackam celo popodne po sajtu. Like it 2 much. Ne samo escajg vec vecinu designa.Baci jos koji link.

Link to comment

Evo linka ka linkovima - radi se o industrijskom, grafickom dizajnu, fotografiji. Obidji im i arhivu :), ima tamo kojecega. Urednici sajta ne linkuju samo celebrities umetnike - ima jos vise neafirmisanih a svezih.Ili, ovaj trendi link - ima tu i zita i kukolja:)

Edited by CowBoy
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...