Jump to content
IGNORED

macro


hoffnung

Recommended Posts

ovaj topic je namenjen makro fotografiji i obuhvata sirok spektar makro motiva. osim bubica i cveca, vrslo su dobrodosli ekperimenti na ovom polju. neko kao pravilo, neka bude da se sve svodi na makro mod, tj. da ima taj "minijaturan" momenat. sta god da je u pitanju.

 

Link to comment

super rasejani sto si probio led!

 

pauk skakac, pre neki dan sam ga primetio na jednoj dasci. za one koji ne znaju, ovaj pauk je vrlo sicusan, ali neverovatno smesan i simpatican. ovo nije najmanji kojeg sam video. pronaci cu tu fotku gde mi je na noktu, pa moze da se vidi kolicni je on zapravo. npr kada ga god primetim, sve sto radim u tom trenutku zanemarim i posvetim mu se. jer je slabo uocljiv, a zabavan je. ukucajte u youtube: "jumping spider" i sve ce vam biti jasno. imam neke makro tube i sa njima sam ovo radio. fali mi neko bolje staklo i osvetljenje, ovo je prozorsko svetlo, direktno.

 

01.jpg

 

02.jpg

 

03.jpg

Link to comment

za sada samo bubica :) 

ali imam jedno dobro makro objektivče koje ću upregnuti ovih dana da istražim neke čudne teksture i motive

 

dragonfly_by_gauranga-d5c2gr9.jpg

Edited by Грешни Василије
Link to comment
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...