Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

ne znam da li je slicnog topika bilo (a i da jeste, boli me kurac, nek moderacija merdzuje), uglavnom sredjujem novu gajbu i svaki cas mi iskoci neki problem koji ne umem da resim. da krenemo odavde: sta raditi ako vam bosanac okreci i radijatore prskalicom? skidati to, i cime, ili ignorisati do zime?pederi stop.u sledecem broju slede pitanja u vezi 1) smrada iz ves masine 2) otpusavanja slivnika u tus kabini koji se napunio, masala, malterom.ps. da ne bude da samo postavljam pitanja, evo i saveta: posle krecenja staviti rasecenu jabuku u sobu, ona nekako eliminise isparenja. ne da sam ja probao, spavo sam u smrdljivom pa me bolela glava... ali sam cuo iz dva izvora, znaci sigurno je istina.

Link to comment
  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    667

  • mire

    514

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    404

sta raditi ako vam bosanac okreci i radijatore prskalicom?
uzmes lepo neku metalnu sipku i razbijes mu glavu
Link to comment
ne, cekaj, saljivi odgovori se daju kad grunf pita nesto. ja sam ozbiljan covek, neam kad da se zajebavam sa vama.
izvini :(
Link to comment

raseceni limun ti jos bolje upija isparenja/osvezava vazduh od jabuke.za ovu farbu na radijatoru nemam pojma - pitala bi bosanca koju je boju koristio i cime je obicno skida kad zajebe, a po dobijanju te bitne informacije bih mu razbila glavu cekicem.

Link to comment
sta raditi ako vam bosanac okreci i radijatore prskalicom? ps. da ne bude da samo postavljam pitanja, evo i saveta: posle krecenja staviti rasecenu jabuku u sobu, ona nekako eliminise isparenja. ne da sam ja probao, spavo sam u smrdljivom pa me bolela glava... ali sam cuo iz dva izvora, znaci sigurno je istina.
ista situacija kod mene, samo je bosanac pravo obavio posao.ja sam se preselio u novi stan proslog vikenda. takodje nikako da se odmorim, jer... juri ovo, popravljaj ono, kupuj jos nesto i sl. Edited by Billy Parsons
Link to comment

Ajd pre nego što "merdžujete" topik sa tehnikom...Za ves masinu su do jaja ona eterična ulja u malim flašicama dve kapi i do jaja a plus nije hemija ima ih u onim prodavnicama sa "organskom robom"...

Link to comment
ok, al kakve ovo ima veze sa tehnikom, zapravo? predlazem da se taj topik merdzuje sa mojim, koji je lepsi i stariji.
raseceni limun ti jos bolje upija isparenja/osvezava vazduh od jabuke.za ovu farbu na radijatoru nemam pojma - pitala bi bosanca koju je boju koristio i cime je obicno skida kad zajebe, a po dobijanju te bitne informacije bih mu razbila glavu cekicem.
hvala na pravovremenom savetu za limun. a bosanac to nikada ne skida, jer je uvek vec daleko kada se otkrije problem.
hehe sta li ce tek onaj nesretnik koji se bude doselio u miralemovu tek napustenu gajbu imati da pita?^_^
ja bih mu savetovao da sve jednostavno sprzi napalmom. lakse je.
ista situacija kod mene, samo je bosanac pravo obavio posao.ja sam se preselio u novi stan proslog vikenda. takodje nikako da se odmorim, jer... juri ovo, popravljaj ono, kupuj jos nesto i sl.
i zato, dobronameran savet svima: ljudi, ne selite se. ostanite tu gde ste, moze samo gore da vam bude!
Ajd pre nego što "merdžujete" topik sa tehnikom...Za ves masinu su do jaja ona eterična ulja u malim flašicama dve kapi i do jaja a plus nije hemija ima ih u onim prodavnicama sa "organskom robom"...
dakle, odem i kupim ih, i samim tim cinom resim problem? missim, de se to stavlja- u ves, u prazan bubanj, na mesto za deterdzent, sa njim ili bez njega?
Kako bre veš mašina može da smrdi?! :blink:
moze u sledecim slucajevima: 1) dugo je stajala nekoristena, pa se voda zaostala u njoj usmrdela 2) nakupilo se kamenca, zapusi se filter 3) nakupi se po njoj neke ljigave smese. to se uglavnom desava ako ljudi uvek peru ves na niskim temperaturama, sto ne prociscava masinu 4)smrdljivac si koji zagadi sve cega se dotakne.
Link to comment

Ves masina moze da smrdi kad se zapate bakterije u cevima. Jednom sam to resio tako sto sam napunio masinu nekim glupostima (stari carsav, npr) i umesto deterdzenta, sipao asepsol u kolicinama. Ceo sistem je tako dezinfikovan po kratkom postupku.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...