Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Afterparti

 

Domace filmove izbegavam u sirkom luku, a narocito novije produkcije. Film bukvalno ima jednu odlicnu sekvencu (dupe i sise) u kojoj prsti na sve strane i apsolutno nista drugo.

Preporuka, dakle.

 

Naleteo na The visit od noćka šalabajzera. Simpa komedijica.

Link to comment

sad sa sestricem gledali Terminator2

sunce ti ala je to dobar film!! :detinjstvo:  :wub:

taj film ima neku magiju ,neki supstrat nešto nedokučivo, položaj zvezda u tom trenutku ,neponovljivo 

fanfekt: Edvadu Furlongu je nasniman glas   fanfect2: u sceni toplane kada vidimo dve Sare jedna od njih je sestra bliznakinja Linde Hamilton 

 

Wind River

4-/5

nedostaje isto što i Sicariu nešto nepovezan scenario, odlična atmosfera i fotografija u oba

 

Dont breath 2016 

4/5   

pravi saspens 

Link to comment

sinoć pogledao Life Of Pi. 

Lepa priča al realizacija mi se nije dopala većim delom. prilično me iritirao sam izgled filma, ko crtani film il video igra, neki bvzni šmek

Edited by maheem
Link to comment

jutros na ""sundance TV ( SBB 91) južnoafrički "Lucky" o crnom siročetu koji se sprijateljuje i nalazi potporu u staroj indijki. oboje ne znaju jezik onog drugog ali se razumeju. sjajan film koji treba da vidite. nažalost gledao sam bez titlova, ne razumete dok pričaju jedno drugom no, slika je dovoljna. pomoć je kada indijka komunicira na engleskom. 8/10 po meni

Link to comment

sinoć pogledao Life Of Pi. 

 

Lepa priča al realizacija mi se nije dopala većim delom. prilično me iritirao sam izgled filma, ko crtani film il video igra, neki bvzni šmek

 

Kad je dobar deo CGI.

 

Odgledao sinoć Nerve, zainteresovao me, dobro je snimljen, dobra režija. Problematičan kraj i ne volim te filmove gde se poruka filma nabija na nos na sve moguće načine. 

 

Sve u svemu, zabavno.

Link to comment

Meni Wind River bas legao. Super film, jedan od boljih ovogodisnjih.

+1

 

Atomic Blonde

 

:thumbdown:

 

Trejler je bio vrlo kool - ali i sasvim dovoljan...

 

ok, od mene prelazna ocena samo zbog kvalitetnih akcionih scena. inače je radnja filma baš loša.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...