Jump to content
IGNORED

Alternativni soping vodic kroz Beograd


morgana

Recommended Posts

:lol:e, al materijal je uduplan. ne znam da li da se dam u mijenjanje kroja, nisam bas iskusna snajderka (oksimoron: lijena i ambiciozna)
moja sestra je uspeshno od dotichne portikle (bezledjne) napravila ledjnu majicu. tek da znas :)
Link to comment

(hihihi.)kasno marko na kosovo stize, al evo bar da vidite sta ste/smo propustili.

Veče za kupovinu u BeograduMagazin "Gracija" pokrenuo je akciju ?Bolje provesti noć u šopingu, nego sa pogrešnim muškarcem? u okviru koje će svi zainteresovani imati priliku da u petak, 16. novembra od 20 do 24 časa kupuju proizvode poznatih robnih marki po sniženim cenama.?Gracija šoping najt? održaće se u petak 16. novembra u pešačkoj zoni Knez Mihailove ulice, Terazija i Bulevara kralja Aleksandra gde se nalaze modne prodavnice najpoznatijih robnih marki.Akcija počinje posle radnog vremena i trajaće od 20 do 24 časa. Svaka prodavnica dala je određeni popust, a pored prilike da probaju modele najnovijih kolekcija u 24 radnje koje su podržale akciju, svi posetioci moći će da uživaju i u bogatom pratećem programu koji će činiti muzički nastupi, plesovi i brojni kokteli.Akciju ?Bolje provesti noć u šopingu, nego sa pogrešnim muškarcem? podržale su brojne modne marke kao što su ?Mango?, ?Cortefiel?, ?Springfield?, ?Lacoste?, ?Zara?, ?Escada?, ?Womens Secret?, ?Reebok?, ?Distante?...
Link to comment

evo neceg sto moze da bude interesantno, bude dosta jeftinih a unikatnih stvariMODA ZA PONETI - 30. novembar 2007, 18 00 ? 21 00h, SKC - Velika galerijaProjekat ?Moda za poneti? je zamišljen kao niz izložbi koje se organizuju s ciljem da rad mladih domaćih modnih dizajnera približe što većem broju publike.Kulturni Front predstavlja u Studentskom Kulturnom Centru petnaest mladih autora koji će izložiti svoje najnovije kolekcije. Do sada su svoje radove izlozili Nenad Stamenković, Maja Baćanin, Boris Bogdanović, Fish & Chips, Milutin Popović, Vesna Stanojković, Marija Iričanin i mnogi drugiPo veoma povoljnim cenama mogu se nabaviti majce, suknje, nakit, torbe itd.moda30.jpg

Link to comment

welcome, goldberry :)projekat djeluje jako zanimljivo, i ne samo to - priblizavanje dizajna sirokoj publici moralo bi biti imperativ, kulturoloski i marketinski. cini mi se, po slici koju si postavila, da postoji i internet prezentacija?!edit: mnogo mi se svidja nekonvencionalna forma i ime izlozbe

Edited by morgana
Link to comment
Pocele stidljive rasprodaje u Top Shopu i Dorothy Perkins u TC Zira :)
ha! kad li su otvorili ts i dp u bg? jel bas prava radnja ili neko donosi pa prodaje u svom butiku kao h&m?totalno nisam u toku.e da, goldberry, welcome, bas to sve izgleda slatko i zanimljivo!samo bi fotke na sajtu mogle da budu brojnije i veceg formata, da vidimo lepo sta sve tu ima!
Link to comment

Otvorili, hm, pa ima vise od godine, prvo na NBgd-u, a posle i u Ruzveltovoj. Zastupnik hrvatska firma Magma, a sto se tice ponude (zaboravila sam da dodam i Miss Selfridge) - nije lose, ali moze i bolje (narocito kad je u pitanju accessories)Ustvari, u oba trzna centra sve tri radnje su relativno male, ali iako je i zbor nako - nako, makar ne kubure s brojevima. Cini mi se da je Top Shop u Ruzveltovoj bolji, ne samo sto ima i Top Men, vec i veci izbor npr. cipela u odeljenju za zenskace, a josh uvek drze i Kate Moss kolekciju, koja se, zacudno, nikako ne prodaje (mada ima gotivnih komada) - mozda je objasnjenje u tome sto taj trzni centar josh uvek nije razradjen, a sa druge strane, nekako je otvoren u isto vreme kad i Delta City, koji je pokupio snjur. Juce sam otkrila da na drugom spratu imaju Urban Republic (nisam ranije ni znala za tu radnju) - tek, tamo svakojakih zanimljivosti, cene ok:)

Link to comment
cipela u odeljenju za zenskace, a josh uvek drze i Kate Moss kolekciju, koja se, zacudno, nikako ne prodaje (mada ima gotivnih komada) - mozda je objasnjenje u tome sto taj trzni centar josh uvek nije razradjen, a sa druge strane, nekako je otvoren u isto vreme kad i Delta City, koji je pokupio snjur.
kate moss kolekcija je bila malo pukla i u londonu. jedva su je utapali na ebayu, a jadnichci cucali u oxford streetu od 4am da bi se dokopali kog komada.
Link to comment
Sta je Urban Republic?
evo ih ovde - izgleda da je u pitanju hrvatska robna marka
kate moss kolekcija je bila malo pukla i u londonu. jedva su je utapali na ebayu, a jadnichci cucali u oxford streetu od 4am da bi se dokopali kog komada.
a onolika reklama, pa tekstovi u novinama, pa novinar Glamoura ubacen u red sa hard core fanovima... Edited by apotekarica
Link to comment

apotekarice, jel ides na modu za poneti?edit: i ostali, naravno. nadam se da ce neko prenijeti utiske i, eventualno, okaciti fotografije ulovaedit01: upala u post, sorry

Edited by apotekarica
Link to comment

Ako stignem, opasan je kijamet u gradu, sad prikazase na teveu potpuno zakrcenu Kneza Milosa Treba mi alternativni prevoz <_< A bas sam se napikirala i na modu za poneti i na neku berzu gde stjuardese u kafeu Kapric (valjda se tako zove) razmenjuju lovinu, a moze i da se pazari

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...