Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

Evo nekih novosadskih ,mladih nada....meni baš prijaju:

 

 

 

 

edit:

 

i još jedan bend:

 

 

Edited by Filozof manijak
Link to comment
  • 2 weeks later...

nisam slusao ni jedno :)

 

bas lose?

 

mada vidim da navode i dobri isak kao svoje izdanje (valjda distribuiraju...), koji je ok, malo previse ispeglan skidanjem suma itd., ali to su sve studijski.

 

a gde se najbolje kupuje, na njihovom sajtu ne deluje da moze da senaruci direktno.

Link to comment

ja sam sve super povoljno narucio od Habija. samo mu posalji email.

pazi, Dobri Isak zvuci solidno na ploci, bolje nego na CDu. ove kompilacije tipa Novi Punk Val i sve sto je skidano sa traka zvuci dobro. Besposlicari zvuce lose, jer je to neki sedmi kasetni presnimak.

uglavnom sam jako zadovoljan da postoji neko ko to objavljuje, a za Padot ne ginem bas, pa nisam kupio. 

Link to comment

a gde se najbolje kupuje, na njihovom sajtu ne deluje da moze da senaruci direktno.

 

Covek se zove Adem Habibija, svirao je u Zenevskom dekretu. Izdavastvo mu je hobi obzirom da je veliki kolekcionar i ljubitelj punka i hc-a (ne znam sada, ranije je imao veliku distribuciju punk izdanja). Mislim da ne postoji online narucivanje da bi izbegao probleme sa poreskom. Na vecini ploca koje je izdao nema adrese izdavaca. Veoma lako je dogovoriti se sa njim i spreman je da izadje u susret koliko moze. Moja koleginica ima brata u Svedskoj pa kada ode, narucim sve sto se pojavilo od prosle isporuke.

 

Od Ne! Records izdanja Kuzle su mi bile veliko iznenadjenje.

Link to comment

... sad slusam kuzle na amazonu - izdao je dallas cd "se pomnite kuzle, tovaris?". stvarno super.

ne znajuci slovenacki pomislio sam prvo da naslov cd-a znaci "sto spominjete kuzle?", sto bi mi bilo/bolje smesnije :)

Link to comment

pa kiric kase da je nabavaljao povoljnodirektno, a ja na discogsu vidim da traze 40 evra, pa pitam sta se smatra povoljnom cenom zaova izdanja.

 

skoro 3-4 puta manje

Link to comment

salji mu email na srpskom. ako je do mene u Australiji bilo povoljno, do tebe ce jos povoljnije.

moja omiljena izdanja: Kuzle, solunski front, 92, cao picke, paraf, o! kult...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...