Jump to content
IGNORED

Zaglupljivanje nacije


Eraserhead

Recommended Posts

Ne vidim veliku razliku između mature i prijemnih ispita po pitanju jednakih šansi, štaviše matura je bolja po tom pitanju jer studenti iz unutrašnjosti koji bi na beogradske fakultete je polažu kod kuće i lakše im je da se za nju spreme

 

Mnogo veća šansa da se nešto mulja, pročitaj samo neki tekst o inflaciji vukovaca u osnovnim školama.

Link to comment

Pazite, ja sam već rekao da nemam nikakve iluzije o tome da će to sve da se sprovede na najgori mogući način. Govorim potpuno načelno i teoretski, ako se želi jednaka šansa za svakog srednjoškolca najbolje je da krtiterijum bude univerzalni standardizovani nacionalni test, tj. tzv. velika matura.

Link to comment

Pa to... Imam drugara, uvek gurao do državnih iz mate i fizike, a ostale ocene sve 2-3... Da nije bilo prijemnog, nikad ne bi upisao etf...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Opet potpuno načelno i teoretski, takve ne ,,žalim" uopšte. Ako je bio genije za matiš i fiziku, bar 4 iz većine ostalih predmeta nije imao jer ga je mrzelo da zagreje stolicu. A ako si takav, i treba da budeš ,,kažnjen" na neki način, nije život samo ono što te zanima. Imao sam i ja takvog drugara (samo je on razvaljivao programiranje a sve ostalo čabar), samo što je on, pošto nije bilo prijemnog, zagrejao stolicu u 4. gimnazije kako bi izvukao pristojne ocene da bi upisao najjači informatički faks u zemlji...i upisao ga je, al ga nikad nije završio. Jer i tamo su morale da se polažu stvari koje ga nisu zanimale (npr. nikad nije položio Informatiku I!). Batalio je na kraju i radi kao programer godinama već za jako lepe pare al jebiga, tu diplomu nije zaslužio pa je i nema.

Link to comment

Ovaj moj drugar je završio etf, usput igrajući košarku profesionalno...

 

Ostale ocene je imao takve, jer, jbg, kad sa 17 godina igraš prvu ligu u nekom sportu, onda baš nemaš vremena za školu, pa učiš ono što voliš...

 

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment
  • 1 month later...

:ph34r:

 

ПОЗИВАМО ВАС НА ПРЕДАВАЊЕ ЕПИСКОПА АКАКИЈА НА АКТУЕЛНУ ТЕМУ АМЕРИЧКОГ ЈУГА КАО СИМБОЛА ОТПОРА НОВОМ СВЕТСКОМ ПОРЕТКУ ИЗ СРПСКО-ПРАВОСЛАВНОГ УГЛА

Истинско значење недавног сукоба у Шарлотсвилу
Културолошке разлике између Севера и Југа

Разлози за унију и сецесију

Иза Севера стоје интереси банкара и великих корпорација

Освајачки рат Севера према Југу (1861-1865), лажно назван «грађански» и његове последице уништења Америке као хришћанске и европске нације

Link to comment

Немања Станковић (Осијек, СФРЈ, 22. јун 1971) поглавар је Српске истински православне цркве са „монашким“ именом Акакије и титулом „епископ ресавско-шумадијски и свесрпски“.

Aaa, to su oni pravoslavni pravoslavci, pravoslavniji od svih pravoslavnih -_- Edited by Đipalo Junuz
Link to comment

 

Nemanja Stanković rođen u Novom Sadu 1970. godine dobio je svetovno ime Akakije. U mladosti je bio član grupe "Skinheds". Onda je odlučio da promeni život. Iskušavao se osam meseci u manastiru Kovilj, a potom ga je put odveo u Rusiju, pa zatim na Svetu goru gde se u Kareji zamonašio. Ali ni to mu nije bilo dovoljno , pa još jednom postao iskušenik ovoga puta u manastiru Zilota Esfigmenu. Odatle se posle dogadjaja na Svetoj gori vratio u Srbiju i u roditeljskoj vikendici na Fruškoj gori "počeo da prosvećuje Srbe". Zbog toga ga je Episkop bački Irinej isključio iz Srpske pravoslavne crkve.

 

Evo šta o njemu kaže jedan patrijotski portal.

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...