Jump to content
IGNORED

R.I.P.


bad music for bad people

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    216

  • aram

    210

  • bad music for bad people

    182

  • maheem

    137

Top Posters In This Topic

Posted Images

Je li ovo umro Hvorostovski?

 

Da, jutros je na FB porodica okačila vest:

 

"On behalf of the Hvorostovsky family, it is with heavy hearts that we announce the passing of Dmitri Hvorostovsky – beloved operatic baritone, husband, father, son, and friend – at age 55. After a two-and-a-half-year battle with brain cancer, he died peacefully this morning, November 22, surrounded by family near his home in London, UK. May the warmth of his voice and his spirit always be with us."

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Osnivač proslavljene britanske rok grupe "The Moody Blues" Rej Tomas preminuo je u 76. godini života, četiri meseca pre nego što će grupa zvanično postati član Rokenrol kuće slavnih u Klivlendu.

 

 

U saopštenju diskografske kuće "Ezoterik rikordings/Čeri red rekords" se navodi da je Tomas preminuo u svojoj kući, nedaleko od Londona.

U saopštenju se ne navodi uzrok smrti, ali je Tomas 2014. godine saopštio da boluje od raka prostate.

Tomas je počeo da svira u bluz sastavima u Birmingemu, gde je 1964. godine sa Majkom Pinderom i Denijem Lejnom osnovao grupu "The Moody Blues".

Iako se u početku oslanjala na bluz, grupa je veoma brzo postala rodonačelnik takozvanog progresivnog roka, a zauvek će ostati upamćena po nezaboravnom hitu "Noći u belom satenu", u kome je Tomas na flauti izveo antologijski solo.

Link to comment
11 hours ago, Hippie said:

ne znam kako.. al ja sam za nju danas prvi put cula...... LaieA_034.gif 

 

c21e041be50d1547b729d728d6f1f4f0--french 

 

Cula si i ranije sigurno, ali nisi znala da je to ona:

 

 

 

Link to comment
17 hours ago, Hippie said:

ne znam kako.. al ja sam za nju danas prvi put cula...... LaieA_034.gif 

 

c21e041be50d1547b729d728d6f1f4f0--french 

 

Nije neobično, Gallova je slavu stekla kao vrlo mlada ranih šezdesetih sa francuskim talasom ye-yea, koji je kod nas mnogo manje praćen nego, na primer, italijanski urlatori tog vremena, sve sa prenosima iz San Rema. 

Link to comment
On 1/8/2018 at 6:30 AM, Jimmy Kowalski said:

 

Cula si i ranije sigurno, ali nisi znala da je to ona:

 

 

 

 

e ovo mi je zazvucalo skroz poznato pa sam potrazila zasto.... misim, kako bi promaklo nekom ko zna svaku pesmicu koju je upotrebijo Tarantino LaieA_021.gif 

 

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...