Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Njima je strah uterivan u kosti kad izadju u odelima par sati pred utakmice i doceka ih vec tada krcat sever grmljavinom kakvu nisu doziveli. Kad izadju sa sudijama na pocetak utakmice a nigde nema igla da padne noge same klecaju.

Ali jebiga sad je navijanje kao koncert sa pripremljenim repertoarom tuznih i sporih pesama, skandiranje gotovo da i ne postoji osim onog ajmo ceo stadion. Zato i nema straha kod protivnika niti interakcije publike sa dogadjajima na terenu.

 

Sent from my SAMSUNG-SM-G935A using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Njima je strah uterivan u kosti kad izadju u odelima par sati pred utakmice i doceka ih vec tada krcat sever grmljavinom kakvu nisu doziveli. Kad izadju sa sudijama na pocetak utakmice a nigde nema igla da padne noge same klecaju.

Ali jebiga sad je navijanje kao koncert sa pripremljenim repertoarom tuznih i sporih pesama, skandiranje gotovo da i ne postoji osim onog ajmo ceo stadion. Zato i nema straha kod protivnika niti interakcije publike sa dogadjajima na terenu.

 

Sent from my SAMSUNG-SM-G935A using Tapatalk

 

+1

 

Ovi danas ne znaju ni koji je rezultat. A tek što se Kangi i Boaćeu jebe za Pukni zoro, to je posebna priča.

Link to comment

Nije da im nije Kahriman vratio koliko je mogao. Plus Kangin crveni. Ali već se ispisaše postovi o toj utakmici.

 

Inače, nama je najbolje u dvomeču delovala sredina. Ostalo je dosta loše.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

 

A opet ne možeš da kriviš Kahrimena i Kangu za to što se onaj njihov Cadu šetao kroz odbranu kako je hteo, za nepostavljanje živog zida u prvoj utakmici itd

 

To je bilo jedno ludilo sastavljeno od bezbroj ludila, svako je dao svoj doprinos

Link to comment

Samo sam naveo najupečatljivije pojedince. A živi zid je bio totalni wtf.

 

Elem nama je centralna trojka korektna za sada. Sve ostalo je problem. Osim golmana, ali njega će da prodaju vrlo brzo, kako vidim po medijima

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

Bio je odlican igrac i jako simpatican. Apatrid, rodjen na brodu (barci) kada su njegovi roditelji bjezali iz Angole. Tata mu je igrao za Zair na SP-u 1974.

Edited by borris_
Link to comment
Pojačanja Crvene zvezde, leto 2017:

 

Aleksandar Pešić (25, napad, Tuluz) 750.000

Branko Jovičić (24, sredina, Amkar) 500.000

Milan Rodić (26, odbrana, Krila Sovjetov) 250.000

Marko Gobeljić (24, odbrana, Napredak) 100.000

Vujadin Savić (27, odbrana, Šerif) –

ZeMarkos (19, odbrana, Paranense) –

Rikardinjo (27, sredina, Šerif) –

Filip Stojković (24, odbrana, Minhen) –

Ričmond Boaći (24, napad, Latina) –

Milan Borjan (29, golman, Ludogorec) –

Damjan Gojkov (19, krilo, OFK Beograd) –

Nemanja Radonjić (21, napad, Roma) –

Srđan Babić (21, odbrana, Sosijedad) pozajmica

 

 

Муслине, чекамо твој извјештај :fantom:

Link to comment

Rikardinju su valjda dali 300.000 da dođe, a za Rodića su Rusi tražili 500.000, a sa njima nema cenjkanja <_<

  •  Marko Gobeljić (Napredak), nepotrebno,  100.000
  •  Filip Stojković (Minhen 1860), pojačanje
  •  Ricardinho (Sheriff), alibi pojačanje, 300.000
  •  Vujadin Savić (Sheriff), Vujadin
  •  Aleksandar Pešić (Tuluz), skupo pojačanje, 750.000
  •  Srđan Babić (Real Sociedad), jbg pojačanje
  •  Zé Marcos (Atletico Paranense), štoper 
  •  Branko Jovičić (Amkar), skupo pojačanje, 500.000
  •  Damjan Gojkov (OFK Beograd), magacin
  • Milan Rodić (Krila Sovjetov), iznuđeno, 500.000
Link to comment

Mislim da je 250 prva rata. Videćemo

A od prve dvojice je jedan višak, nebitno koji. Ovo je samo zato što je Miloje odlučio da mu igra Stojkovć

Da su se odlučili za Gobeljića, a rezerva da mu bude Mijailović, ne bih se bunio

 

U svakom slučaju dovođenje rezervnog beka je nepotrebno

Link to comment

Po meni je potrebno da imamo 2 igraca na svakoj poziciji. Prosle sezone bio samo Petko. Da mu se nesto desi, mi smo u problemu. Mislim da je to najmanji problem kod dovodjenja... 

Link to comment

Po meni je potrebno da imamo 2 igraca na svakoj poziciji. Prosle sezone bio samo Petko. Da mu se nesto desi, mi smo u problemu. Mislim da je to najmanji problem kod dovodjenja... 

 

Ja mislim da je to veliki problem. Prošli put su to radili sa napadačima. Jedan da igra i još nekoliko za svaki slučaj, svi dovedeni sa strane. pa tek onda naši omladinci. To je siguran put u propast, tj u ovo sad,  prinudnu upravu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...