Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

Marko Marin im je pola tima. Everton da ga fino izudara i mirni smo.

 

Ma kakav Marin. Fortunis im je pola tima. Marin je totalno drugi igrač od onoga kojeg poznajemo pre par godina. Marin nije uspeo da se izbori za mesto startera u prošloj jesenjoj polusezoni. Tek od proleća je postao manje više standardan, a opet ne pravi neku veliku razliku kao što to radi Fortunis.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Gledajući ka statusu nosioca u plej ofu za LE, treba nam 3 tima da ispadnu u trećem kolu da bi bili nosioci. Zavisi i od toga da li će biti iznenađenja u trećem kolu LŠ kvalifikacija jer ako ispadnu timovi koji ne bi trebalo to onda povećava broj ovih timova. Galata ako slučajno ispadne od ovih Šveđana onda će trebati još 2.

Link to comment

Gledajući ka statusu nosioca u plej ofu za LE, treba nam 3 tima da ispadnu u trećem kolu da bi bili nosioci. Zavisi i od toga da li će biti iznenađenja u trećem kolu LŠ kvalifikacija jer ako ispadnu timovi koji ne bi trebalo to onda povećava broj ovih timova. Galata ako slučajno ispadne od ovih Šveđana onda će trebati još 2.

 

 

Mislim da je gotovo izvesno da cemo biti nosioci ako ispadnemo od Olija. da ironija bude veca najverovatnije smo i u trecem sesiru ako se plasiramo u LE :)

 

U drugim vestima No Suma no party. Slovan ispao od veselih Danaca.

Link to comment

Gledajući ka statusu nosioca u plej ofu za LE, treba nam 3 tima da ispadnu u trećem kolu da bi bili nosioci. Zavisi i od toga da li će biti iznenađenja u trećem kolu LŠ kvalifikacija jer ako ispadnu timovi koji ne bi trebalo to onda povećava broj ovih timova. Galata ako slučajno ispadne od ovih Šveđana onda će trebati još 2.

ima li još nekog ko je blizu ispadanja pored njih?

Link to comment

ima li još nekog ko je blizu ispadanja pored njih?

 

 

U ovom kolu tesko.

 

Jedino ko ima bolji koeficijent od nas a da igra ovo kolo su

 

Galatasaray Tur 58.840 - Oni se ozbiljno klate jer je 0-0 prvo poluvreme a pukli su prvu 2:0

Maccabi Tel-Aviv * Isr 23.375 Revnas sa Rejkavijkom u gostima prva bila 3-1 za Makabi

Astra Giurgiu Rom 17.870 Astra igra jos 30 minuta i morali bi da prime 2 gola da bi ispali

FC Midtjylland * Den 16.300 Ferencvaros bi morao da da 3 gola za pola sata da bi Midtyland ispao.

 

 

Mada i samo da Galata ode pa je puna kapa za ovo kolo. U sledecem je vec druga prica.

Link to comment

U ovom kolu tesko.

 

Jedino ko ima bolji koeficijent od nas a da igra ovo kolo su

 

Galatasaray Tur 58.840 - Oni se ozbiljno klate jer je 0-0 prvo poluvreme a pukli su prvu 2:0

Maccabi Tel-Aviv * Isr 23.375 Revnas sa Rejkavijkom u gostima prva bila 3-1 za Makabi

Astra Giurgiu Rom 17.870 Astra igra jos 30 minuta i morali bi da prime 2 gola da bi ispali

FC Midtjylland * Den 16.300 Ferencvaros bi morao da da 3 gola za pola sata da bi Midtyland ispao.

 

 

Mada i samo da Galata ode pa je puna kapa za ovo kolo. U sledecem je vec druga prica.

 

hvala.

gledam pažljivo galatu protiv švedjana. napadaju svim silama a ako prime gol iz kontre sve je gotovo. :D baš interesantan meč.

 

opa bato, kontra - penal - realizacija. 0 -1. sad im treba 4 gola za pola sata (60.minut).

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Sto nema online da se kupe karte nego mora na ziro racun ili da se ide na ticketline salter ili u Humsku?

 

 

moguće zbog toga što traže lk na uvid

 

da, tako je bilo i za finale Kupa

 

takođe, mora se do Tiketlajna tamo na Novom Beogradu

Link to comment

Samo još nešto da pitam, ali nema smejanja. Nikad nisam išla na stadion, a da ja organizujem. Uglavnom, nešto sam euforična i iscimala sam hrpu muškaraca da idu sa mnom i sad me svi pitaju hoćemo na istok ili zapad. Ja znam da su na istoku old school grobari, a mi penzioneri na zapadu. Meni zapad više odgovara jer se brže udje na stadion, ali postoji šansa da bude kiša, pa možda bolje na istok jer ima nadstrešničica. Pitanje koje će da presudi: gde je uslovnije da se ide u toalet?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...