Jump to content
IGNORED

Regionalna liga?


kud u maglu Simoviću

  

76 members have voted

  1. 1. Da ili ne?

    • Da
      33
    • Da, ali samo sa Grcima, Bugarima i Rumunima
      4
    • Da, ex YU + relevantne balkanske fudbalske zemlje
      22
    • Ne
      17


Recommended Posts

obzirom da je taj Maribor sada spejs šatl u svakom smislu za 1 bivšeg evropskog prvaka.
Pa, kada se nije formirala regionalna liga kada se moglo, a nije se htelo... Ovo ostalo je političarenje kao što je i to bilo... Edited by Ajant23
Link to comment
  • Replies 424
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nikodije

    73

  • gone fishing

    27

  • hazard

    26

  • Meazza

    25

Pa, kada se nije formirala regionalna liga kada se moglo, a nije se htelo... Ovo ostalo je političarenje kao što je i to bilo...
Tjah, da se Juga nije raspala, možda bi sada u regionalnoj™ ligi Srbija imala 9 klubova, Hrvatska 4, a Slovenija 1, kako je i bilo u poslednjem Yu prvenstvu. Ali ne lezi vraže, zemlja se raspala, i svako je dobio šansu da samostalno razvija svoj fudbal. Mi smo ga razvili tako što smo sve upropastili, a Slovenci, npr., su ga podigli i sve im je bolji. Ni reprezentacija ni liga im nisu gori od naše reprezentacije i lige. Edited by Nikodije
Link to comment

Ma, da... Zato je u basketu mogao sačmarom da se Partizan tera u onaj cirkus od lige, a u fudbalu je to ipak bilo delikatno, opasno, visoki rizik, visoke tribine, spoticanja na stepeništima stadiona, spontani izlivi velikih opasnosti, itd...

Link to comment

Rad nije igrao proleće u Evropi, doduše igrao je samo jednom kup UEFA(Olimpijakos). Pa Srbija je u ondašnjoj ligi imala tri, četiri stabilna prvoligaša, ostali su upadali manje više sporadično Spartak, Napredak, Rad, Priština, Bor. Nešto slično je bilo i u BiH tri, četiri konstantna plus četiri, pet povremenih.

Link to comment
Ma, da... Zato je u basketu mogao sačmarom da se Partizan tera u onaj cirkus od lige, a u fudbalu je to ipak bilo delikatno, opasno, visoki rizik, visoke tribine, spoticanja na stepeništima stadiona, spontani izlivi velikih opasnosti, itd...
Sada Partizana ni sačmarom ne bi izbacili iz tog cirkusa™ od lige.Uzgred, svaka čast ljudima koji vode ABA sve ove godine, nije im bilo lako da se izbore sa toliko balkanskih mozgova, ali uspeli su. Šteta što u fudbalu nema takvih vizionara kakvi su Lisac i Lorbek.
Link to comment

@kud u maglu SimovicuMa, naravno, zbrzao sam zbog rad, radnički... Mislio sam na igrače koji su igrali u Radu: Đukić, Jugović, Drulović, pa smetnuo sa uma da sam premostio rečenicu. Ali, to je sitnica... A, to je i dalje isti politički ključ - Srbija tralala...

Edited by Ajant23
Link to comment
Sada Partizana ni sačmarom ne bi izbacili iz tog cirkusa™ od lige.Uzgred, svaka čast ljudima koji vode ABA sve ove godine, nije im bilo lako da se izbore sa toliko balkanskih mozgova, ali uspeli su. Šteta što u fudbalu nema takvih vizionara kakvi su Lisac i Lorbek.
Nisam to znao, odakle ti to?Ne gledam to smeće od ABA lige, pa nisam u toku...
Link to comment
A i fudbal si prestao da pratiš početkom devedesetih, reklo bi se.
:lolol:Ako bih te pratio tim smerom kojim si krenuo, previše bismo se udaljili od teme... Ja se sada odjavljujem iz ove naše male razmene utisaka...
Link to comment

ti nikodinac bi se pre deset godina garant protivio ovoj ligi kao i 90 posto vas koji je sad prizivate.zato sam ja PROTIV!ZVEZDA SRBIJA NIKAD BRANKOV MOST!

Link to comment
ti nikodinac bi se pre deset godina garant protivio ovoj ligi kao i 90 posto vas koji je sad prizivate.zato sam ja PROTIV!ZVEZDA SRBIJA NIKAD BRANKOV MOST!
Samo budala nikad ne menja mišljenje. Ako pretpostavimo da si u pravu sa inicijelnom tvrdnjom, mada nisi. Edited by Nikodije
Link to comment

zato sam i ja promenio mišljenje.nažalost, ne sumnjam da će grobari srpskog fudbala izdati našu loptu i poželeti da ih pljuju na poljudu i kantridi.

Link to comment

To bi bila najbolja stvar koju bi grobari™ mogli da urade. Neka to bude Toletov poslednji potez, pa da ispadne da je makar na kraju ubo nešto korisno.

Link to comment
zato sam i ja promenio mišljenje.nažalost, ne sumnjam da će grobari srpskog fudbala izdati našu loptu i poželeti da ih pljuju na poljudu i kantridi.
I bacaju autobus u more :Hail: Sve je to deo igre :happy:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...