Jump to content
IGNORED

Dijalektika oftopika


Bujodrag

Recommended Posts

jel neko gledao Drive?
Idi baš na poslednji film, jedva da ikad napišem šta sam pogledao, ali tamo sam za kratko vreme nakrkao tonu replika...Vasudeva, odakle li ti samo dolaze ovakve inspiracije?Ovo je naravno pitanje za onaj drugi topic...
Link to comment

u prirodi razgovora je da menja temu, da ima digresije tokom progresija i regresija, koje su neminovne tokom razgovora više članova u različitim vremenimaštreberski pristup temi se gubi i popušta pod navalom širokih narodnih masa koje sve više pristupaju internetu, mob rulenerdovi će morati da nađu novi egzil

Link to comment
nerdovi će morati da nađu novi egzil
priča se o alternativi koju u narodu zovu ril lajf. to je danas precenjena opcija čak i za široke narodne mase, koje su je ranije dominantno rabile. nerdovi, potisnuti u internet sferi, imaju 2 mogućnosti:1) da se pridruže mrskom ril lajfu, u kome se osećaju ko aska pred vukom;2) da konačno otcepe deo interneta za sebe sebe sebe, i ograde ga sa Devet Nerdovskih Kapija (detaljni testovi nepropusni za šnm bili bi ulaz).pada mi na pamet da sve ovo postoji, samo meni nije dostupno jer sam pala u masu.
Link to comment

Postoje mesta pod 2) i na jednom od takvih sam redovan, ovde samo svratim pošto mi ovo dođe dosta blisko rlu.Njihov opis tj najbliža paralela je napušten softver - Abandonware is a product, typically a software, ignored by its owner and manufacturer, and for which no product support is availableMesta koja su preživela oluju ljudi i koja su im postala dosadna su utočište

Edited by Zugurosh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...