Jump to content
IGNORED

Smisao života


Indy

let's find it!  

230 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nedostaje izbor "Umanjenje svoje patnje i patnje drugih zivih bica" ili tako nesto, ove natprirodne opcije su mi smesne, a prirodne - uzaludne. Mislim da cu nerdovski glasati za 42.
Fali, jeste. Ali ako glasaš za drugu odozgo i 4-tu otpozadi dobiješ otprilike takvo nešto. Uostalom, pigs are people, too!Zašto su natprirodne opcije smešne, pa ovi što veruju u Boga ne misle da je on baš prirodan (što bi mi nekako bolje zvučalo). Edited by Indy
Link to comment
Fali, jeste. Ali ako glasaš za drugu i treću otpozadi dobiješ otprilike takvo nešto. Uostalom, pigs are people, too!Zašto su natprirodne opcije smešne, pa ovi što veruju u Boga ne misle da je on baš prirodan (što bi mi nekako bolje zvučalo).
vidi edit, ja sam idiot koji nije doruckovao pa ne think straight.nego nisu smesne natprirodne opcije same po sebi, nego su meni licno smesne kao smisao zivota. Bog moze da eventualno bude tu kao smisao smrti. smisao zivota lezi u zivotu, opipljivom, dodirljivom, hic et nunc, jelte.dobar pooll
Link to comment
За сада, од 16 људи, видим да сам ја једини гласао за правду и Бога. Хм.
Opcija "Boze pravde", znaci.
Link to comment
За сада, од 16 људи, видим да сам ја једини гласао за правду и Бога. Хм.
I? Ne razumem zasto to podvlacis? Hvalis se? Smatras se superiornijim?
Link to comment
:isuse:
Sta se hvatas za glavu?Glasao si medju prvima, 20 minuta posle otvaranja nam istrtljao svoju listu. Koga je zanimalo, zna da sabere 2 i 2. Ali zamisli, ostalo je neprimeceno sirem puku da si ti jedino ovde pobozan i pravdoljubiv. Zamisli. Cudi me da i Mensu nisi pomenuo.
Link to comment
Usavršavanje samog sebe, samoostvarenje
Čitam uništavanje samog sebe, samoostvarenje. A reko, kompletna ličnost. Glasao za tjelesna zadovoljstva, droge i još nešto slično. A da, pare.
Link to comment
Sta se hvatas za glavu?Glasao si medju prvima, 20 minuta posle otvaranja nam istrtljao svoju listu. Koga je zanimalo, zna da sabere 2 i 2. Ali zamisli, ostalo je neprimeceno sirem puku da si ti jedino ovde pobozan i pravdoljubiv. Zamisli. Cudi me da i Mensu nisi pomenuo.
:isuse:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...