Jump to content
IGNORED

iznajmljivanje stana


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

a meni jos nije jasno zasto ne preporucujete agencije? ako neko moze hitno da mi odgovori, posto sada pricam sa 1 agencijom...
Naravno. Biraj agenciju koja uzima proviziju po zavrsenom poslu.One koje uzimaju tarifu za uclanjenje su prevarantske. Odes na adresu i kaze ti gazda da je jednom dao oglas u novinama i da tu agenciju nije nikada ni cuo ni video.
Link to comment

moj prijatelj izdaje stan:Banovo brdo, Zrmanjska 2, 3 sprat bez lifta, bez terase, 2 sobe, kuhinja, kupatilo, predsoblje, KTV, CGmislim da je 250 ojra.

Link to comment
Naravno. Biraj agenciju koja uzima proviziju po zavrsenom poslu.One koje uzimaju tarifu za uclanjenje su prevarantske. Odes na adresu i kaze ti gazda da je jednom dao oglas u novinama i da tu agenciju nije nikada ni cuo ni video.
ah, da, unapred necu dati pare. kaze uzimaju pola mesecne stanarine, to mi se cini ok?a kome ide depozit? da dam depozit, a on meni istovremeno dobijem kljuc? ili kako?
Link to comment
ah, da, unapred necu dati pare. kaze uzimaju pola mesecne stanarine, to mi se cini ok?a kome ide depozit? da dam depozit, a on meni istovremeno dobijem kljuc? ili kako?
:blink: Nekako onda mislim da ces jeftinije proci bez njih a nije da je nemoguce.
Link to comment

meni je agencija uzela 40% od jedne mesečne kirije! vlasnik stana je uzeo depozit u visini jedne kirije i tada dao ključeve od stana. pre toga sam obišao brdo stanova iz oglasa i svi su bili blagi užas a u oglasima samo hvalospevi o njima. obavesti sve prijatelje i poznanike da tražiš stan, možda neko poznaje nekog ko iznajmljuje. moj savet je da angažuješ agenciju. naravno onu koja naplaćuje usluge po završenom poslu :)

Link to comment
meni je agencija uzela 40% od jedne mesečne kirije! vlasnik stana je uzeo depozit u visini jedne kirije i tada dao ključeve od stana. pre toga sam obišao brdo stanova iz oglasa i svi su bili blagi užas a u oglasima samo hvalospevi o njima. obavesti sve prijatelje i poznanike da tražiš stan, možda neko poznaje nekog ko iznajmljuje. moj savet je da angažuješ agenciju. naravno onu koja naplaćuje usluge po završenom poslu :)
upravo. ili kopaj po oglasima ali trazi da pise "vlasnik". kvalitet stana JAKO zavisi od kategorije cene. dvosobne gajbe od 250-300 evra sada su mnogo bolje nego sto su bile i u toj kategoriji se manje laze. najvise lazu za jednosobne, uglavnom su to dogradjene rupe.oces u Sarajevsku? 330 evra, dve sobe, sve: kablovska, lift, parking mesto. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Kad se vec spomenu Krst i Vracar ja sam pre izdavao za 250e namestenu garniseru na istom. Dok ima studenata to funkcionise ali sam na kraju ipak spustio na 200e. Doduse imao sam srece jer su uvek naletali neki bivsi fudbaleri. Pre 5 dana je bas izasao Bugarski reprezentativac.A sto se agencija tice gledaj to ovako, ni jedan vlasnik se ne oslanja samo na agencije vec oglasava gajbu na sve strane pa gde prodje, prodje. Naravno da ima uzasnih stanova kada trazis sama ali nekada ti se i posreci a nekada se i lepo nasmejes i otpises izgubljeno vreme na zivotno iskustvo.

Link to comment

dobro, to je tako u svakoj zemlji i svakom gradu gde sam zivela...nagledala sam se rupa da ne poverujes, i u londonu i u njujorku i svugde, deo zivota <_<

Link to comment

Najbolji oglas koji sam licno video je bio zimus kada je drugarica trazila gajbu. Doslovno je glasio"Namesten 2.5 stan u Pozarevackoj ulici, centralno grejanje, kablovska, lift. Cena 200e"Prvo sam mislio da je napisao greskom Pozeska ali ni tamo nisu toliko jeftini stanovi, posle sam pomislio da u BG ima jos neka Pozarevacka van Vracara ali sam se na kraju ipak odlucio da je to neka agencija koja navlaci ljude da ih pozovu pa posto je stan iz oglasa izdat onda im ponude nesto drugo.I okrenemo ti mi taj telefon javi se vlasnik 1/1Mi:Jel izdat stan?Vlasnij:Nije.M:Gde je Pozarevacka?V:Na Vracaru.M:Koja je cena?V:Kao sto pise u oglasu.M:Mozemo li videti stan?V:Mozete naravno kad god zelite. Samo ima jedna stvar...M:???V: U stanu nema mokrog cvora.

Link to comment

ej ljudi, batalite agencije. uzmite halo oglase i zovite brojeve gdje je ostavljen samo mobilni telefon, em cete proci jeftinije, em vecina stanova koji mogu da se uzmu preko agencija, mogu i bez posrednika.inace, stanujem u troiposobnom (valjda tako) stanu od 90-ak m + dvije terase od 15-ak i 30-ak m sa pogledom na dunav i placam 300e.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...