Jump to content
IGNORED

Hi-Fi


yolo

Recommended Posts

Često su i ta integrisana rešenja sasvim dovoljna za vrlo pristojnu reprodukciju (koristim sa laptopa AKG K77) - ako si u prilici, probaj šta god možeš od slušalica.

 

Drugo, prati neko vreme oglase na KP: nedavno sam slučajno naleteo i to u isto vreme na K77 i K99, praktično nekorišćene po vrlo povoljnim cenama.

Edited by Ras
Link to comment
  • 5 weeks later...

Najbolje da ce Mocha da narucuje sa Amazona ;)

problem sa noname  BT kinezima je sto vrlo cesto muljaju sa specifikacijama! Ja sam video onaj jajoliki bt koji kao ima dve mreze za dva zvucnika a unutra samo jedan.A to sam saznao jer sam ga otvorio da vidim koja je baterija jer je pocela da riknjava posle 3 meseca.Mislim mozes da ga nosis sa externim napajanjem ili da nosis telefon pa da ga prikljucis direktno....Ali....

 

Link to comment

Ja sam pisao, mozda i na istoj ovoj temi, da sam narucio sennheiser slusalice, stiglo iz Hong Konga, full pakovanje, zigovi, logoi, sadrzaj paketa, dizajn sve pod konac...ali zvuk buljson, i to upadljivo i drasticno buljson.

 

Sta znam, sve ostalo sto sam narucivao preko Alija, od tehnike, je radilo super, doduse to su sve bile neke manje i jednostavnije stvarcice, sim-modem i tako to.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...